1x Bruce Banner Auto 1x Hindu Kush Auto Günlük ( 70x40 Alan 240w QB Full Biobizz Serisi Besleme)

muşul

Kıdemli Üye
Kanka vallahi çok güzel yapıyorsun bu işi, bitane nazarlık koy yanına foto çekerken. Maşallah,bende bugün blue dream i budadım açtım ama böyle bilinçli olmayınca olmuyor. Akşam bende suladım eve gidince foto atarım. Ama alakası yok valla :D

bafici

Kıdemli Üye
24.Gün

Aslında niyetim sadece LST yapmaktı. Ancak fan yapraklar buna engel olunca yaptım bir çılgınlık, tıraşladım. Bir tık huzursuz muyum? Evet. Çünkü bu planda yoktu. Çiçeğe girdikten sonra planlıyordum, ancak yapraklar çalışabileceğim bir alan bırakmadı ve büyüyen tomurcukları engellemeye başladılar. Yaşayıp göreceğiz bakalım...

Bu arada 15 litre sandığım saksım 19 litreymiş, etiketini yeni gördüm :)

Son düzenleme:

muşul

Kıdemli Üye
24.Gün

Aslında niyetim sadece LST yapmaktı. Ancak fan yapraklar buna engel olunca yaptım bir çılgınlık, tıraşladım. Bir tık huzursuz muyum? Evet. Çünkü bu planda yoktu. Çiçeğe girdikten sonra planlıyordum, ancak yapraklar çalışabileceğim bir alan bırakmadı ve büyüyen tomurcukları engellemeye başladılar. Yaşayıp göreceğiz bakalım...

Kankam çok güzel olmuş. Bu şekil bir sürü görüyorum yabancı forumlarda, harika olacak bak görürsün. Bende blue dream e gaz kestim Bu şekil ama keyifsiz diye yapamadım.

bafici

Kıdemli Üye
Kankam çok güzel olmuş. Bu şekil bir sürü görüyorum yabancı forumlarda, harika olacak bak görürsün. Bende blue dream e gaz kestim Bu şekil ama keyifsiz diye yapamadım.
valla kardo bitkiyi bağlarken elime takılıp takılıp yırtıldılar, baktım öyle daha kötü olacak, tıraşı biraz erkene aldım. diken üstündeyim valla, yarın görücez bakalım tepkisini.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** ****** ***** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** **
    +2
  • Y Yagzm:
    ****** ***** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha** ******* ****** ******** *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    * **** ********* ****** ****** ********* ****** hahahaha* *******
  • Y Yagzm:
  • Y Yagzm:
  • L letheriver:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** hahahaha **** ******** ********** *** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ********* ***** ***** *** hahahaha*** ***** ***** ***** ** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** ****** ****** *** hahahaha **** ****** ********** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*** ********** *** **** **** *** *** *** ******
  • Y Yagzm:
  • Bomberx Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** ******* **** **** **** hahahaha ***** ******** ***** *******
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ******* ****** ***** ****** ********* ***** *** ***** ** hahahaha ****** ******** ****** ****** **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******** ****** *** ******* *** **** ****** hahahaha** ** ***** hahahaha* ****** ********
  • L letheriver:
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: *** ********