Bruce Banner Autoflower Çiçeklenmeme Sorunu

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanka zannetmiyorum ben cicege verene kadar 18/6 yapiyorum ve cok iyi gelisiyor. Simdiye kadar 18/6 hic bir sorun yasamadim,20/4 tede bir sorun olmayaktir diye düsünüyorum. Daha fazla bekleme yeteri kadar gelismistir bitki ver artik cicege, hatta imkanin varsa sicakligi 20-22 dereceye nemi % 40 in altina düsür bitkiyi cicege tam zorlarsin.

Buda 12 hafta filan yapıyor veg süresi için gayet iyi sayılır ne dersin nargile kanka
Evet gayet iyi bi süre veg için bitki ne kadar gelişirse hasatın o kadar bol olur bi 2 sene önce auto denedim 5 auto yaptım 2 tanede photo koydum 80 yada 85 gün civarı autoları hasat ettim photoları çiçeğe aldım autolar bitince o güne kadar vegi 1 buçuk ay taş çatlasın 2 ay yapıyordum hasatı alınca vegin önemini anladım şimdiden hasatın bol olsun unutmadan photoda calmag çok önemlidir ana gübreler kadar ihmal etme kolay gelsin

Cashh

Doktor
Yok kanka zannetmiyorum ben cicege verene kadar 18/6 yapiyorum ve cok iyi gelisiyor. Simdiye kadar 18/6 hic bir sorun yasamadim,20/4 tede bir sorun olmayaktir diye düsünüyorum. Daha fazla bekleme yeteri kadar gelismistir bitki ver artik cicege, hatta imkanin varsa sicakligi 20-22 dereceye nemi % 40 in altina düsür bitkiyi cicege tam zorlarsin.
Sıcaklık ortalaması o ayarda zaten nem o civarda ama aynı kabinde üç tane daha photo var 1 aylık ve 20 günlük onları 1 temmuz da kabinden çıkarıp güneşe koyucam o yüzden şimdilik 12/12 ye geçemiyorum diğer çiçekler etkilenir. Bu auto hesap ta şimdi veya en fazla bir haftaya hasat vericek ti ama photo çıkınca işler karıştı :)

Cashh

Doktor
Düşüreceğim nem ve ısı diğer çiçekleri etkiler
Evet gayet iyi bi süre veg için bitki ne kadar gelişirse hasatın o kadar bol olur bi 2 sene önce auto denedim 5 auto yaptım 2 tanede photo koydum 80 yada 85 gün civarı autoları hasat ettim photoları çiçeğe aldım autolar bitince o güne kadar vegi 1 buçuk ay taş çatlasın 2 ay yapıyordum hasatı alınca vegin önemini anladım şimdiden hasatın bol olsun unutmadan photoda calmag çok önemlidir ana gübreler kadar ihmal etme kolay gelsin
Calmag sömek şişmesi içindi yanılmıyorsam o yok elimde ama alıcam nasip se. Şimdi 80 günde auto yu hasat ettiysen daha 80 güne 20 gün var belki hala benim auto olduğunu düşündüğüm bu iki çiçek bu 20 günde hasata gidebilir ne dersin. Gitmese bile veg dönemi uzun ve güzel olur daha iyi

Cashh

Doktor
85 güne de 25 günüm var auto lar photo değilde bu zamana kadar hasat verirse senin ki gibi olur kanka on numara auto hasatı sonrası photo veg dönemi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********