Boyu 1 metreyi geçti neden böyle ...

freezant

Yeni üye
arkadaşlar merhaba kızları nisan ayında ektim balkon grow yapıyorum son 1 aydır biobizzin outdoor setini kulanıyorum ..
çiçeklenme bir türlü başlamadı ana gövdede ufak ufak yapraklar cıktı nerde hata yapıyorum yardımcı olun lütfen..
iç anadolu bölgesinde grow yapıyorum..

2MoreWeeks

Doktor
Kankacım bitkin mükemmel. Ufak tefek kurumalar, yanıklar var ama dert değil. Balkon çocuklarında olur öyle :)

Bitkin başka stres görmediyse, topping'de büyük bir stres yaşamış demektir. Bu stres onu bir kaç hafta geri bırakmış olabilir. Hem de resmi olarak mevsimi değil daha.

İlköğretim bilgilerimize dönelim; 21 mart ve 23 eylül'ün özelliği neydi? gece-gündüzün eşit olması.

Bu ay çiçeklenmeye girmezse, diğer ay başı geçiririz kafasına torbayı, gösteririz 12/12 yi :)

S

silas

Guest
Kelle uçurmaya devam etseydin keşke bitkinin potansiyeli varmış. çiçeği 12/12 ışık periyoduna al. 12 saat full karanlığa al kesinlikle ışık gelmesin rahatsız olmasın.

freezant

Yeni üye
Kelle uçurmaya devam etseydin keşke bitkinin potansiyeli varmış. çiçeği 12/12 ışık periyoduna al. 12 saat full karanlığa al kesinlikle ışık gelmesin rahatsız olmasın.
balkonda duruyor bitki gece sadece 10 uzaktan gelen sokak lambasının ışığı var rahatsız eder mi bu ? yoksa banyoya falan mı kapatayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kafirimam: ** dready