Box için yansıtıcı kaplama

komutan kubar

Yeni üye
arkadaşlar kendi yaptığınız growbox'ların içini kaplamak için çok harika bir alternatif buldum. yabancı bir youtube kanalında denk geldim (
). kamplarda ya da hipotermi geçiren hastalara vs. ısı kaybını minimuma indirecek bir örtü kullandırıyorlar. mylar blanket diye geçiyor türkiye'de acil durum örtüsü adıyla satılıyormuş. https://www.kampciyiz.com/urun/survival-termal-battaniye/?attribute_model-seciniz=Çantasız&gclid=CjwKCAjwrPCGBhALEiwAUl9X00Xvt-_bL70yhpGXG5yq342Xe5SQTf_KOBsEKMdkbb3AcKy7adpWXRoC6kAQAvD_BwE burada bir örneğini buldum. 210x130cm ve sadece 30tl. çadırların üstüne serip güneş ışığından korumaya ya da içerideki sıcaklığı muhafaza etmeye yarayan bir ürün. ben growbox'lar için de ideal olabileceğini düşündüm. alüminyum folyo gibi yırtılan, kullanması zor bir materyal değil. oldukça da ucuz. başka sitelerde daha ucuz alternatifleri de var. henüz kullanmadım ama ilgilenenler olursa diye sizinle de paylaşmak istedim kankalar.

Son düzenleme:

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kanka alimuyum kaplama daha iyi yanı bunun yapışkan ve daha sağlam hali üstelik yapıştırıcı ile felan uğraşma derdi yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    *** **** hahahaha* *******
  • E ErdemRS6:
    hahahaha******** ******* **
  • kkush kkush:
    ***** ***** ***** ***** ******* ********* ****** hahahaha** ****** ****** ******* ** **** ******
  • kkush kkush:
    **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
    hahahaha** ********** *** ********
  • E ErdemRS6:
    ***** ***** ***** ***** ******* ********* ****** hahahaha** ****** ****** ******* ** **** ****** **
  • A ax-b:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** ** *** hahahaha ** ***** **
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
  • E ErdemRS6:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** **** hahahaha ********* ** ********** *** *** *** ****** ******** *******
  • E ErdemRS6:
    hahahaha *********
  • A ax-b:
    ******** ********* ***** **** ***** hahahaha **
    +1
  • A ax-b:
    *** ***** ******* ***** hahahaha* **** hahahaha ********* ** ********** *** ***
    +1
  • A ax-b:
    +1
  • A ax-b:
    ***** ******** hahahaha* *** ***** *** ***** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ****** hahahaha **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha*** *****
  • E ErdemRS6:
    ***** ******* ****** hahahaha***