Bonzai Kafası Nasıl Anlatıyorum

CannaMontana

Yeni üye
Eski orjin bonzailer hala var mi bilmiyorum simdikiler bayiltmiyor 2014 te denk geldi adam kova yapma bagimlisi olursun dedi uc yaptim ictim attim arkadas diyo atma gecen sene yandi itfaiye geldi aldim yerden ama nasil sondurecegimi dusunuyorum derken ark tükür dedi simdi bende yere tukuruyorum neyse o kapaktan aldi baktim alirken petin ici doluyor ve Beyaz oluyor bende korktum da siseye vurdum mal uzerime dokuldu kactik oradan sonra iki manit vardi gittik kart oynadik kafam cok karisti yeni ogreniyordum oynarken mala bagladik dediler ne ictiniz bizde icicez gittik bunlar kapak aldi Ark diyo asasasas boynumdan yakaladi filan oyle bi mevzu sonra zaten kac kisinin öldügü vardi da sadece denk geldik diye ictim

korona doneminde mangal kokulu kubarlar var isyerindeyim yanimdaki de mesai arkadasim onun isi bitti benimki basladi aksam oturuyoruz bira ile beraber, vardiyayi almisim 2-3 arabaya yakit koymusum bir süre araba gelmedi. Sonra geldi bi arac yanasti pompaya hic kornaya basmadi tabi yanimdaki de arabayi izliyor icimden dedim bu adam niye arabaya gidip yakit doldurmuyor gordugu halde, git bak demek te istemiyorum sonra kalktim ayaha dedim pompaci benim dimi awk diyip gidip yakit doldurmustum harbi kayit sildiren seyler hic gerek yok bir neslin yüzü sivilceliydi, simdikiler de metamfetaminden kararmis. Bu arada hammeddesi amm01 diye duydum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • Emmy Emmy:
    ***** hahahaha ** ****** ******** ********* *****
  • C CashYeşiL:
    ***** ******* ****** ****** ******** ***** ** ********** ***** ******* ****** ********* *** ****** * ******* ***** *
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha ******** ******** ** ***** ****** hahahaha* **** *** ********* ** ****** ******* *
  • A ax-b:
    ***** *** ****** ***** **
    +1
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ********* **** **** **** ***** hahahaha ** ******* hahahaha* hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******* hahahaha**** ******* ****** ****** ******** ***** ** ********** ***** ******* ****** ********* *** ****** * ******* ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********** ** ******* hahahaha* hahahahahahahaha **** ***** ****** ***** *** ********
    +1
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    +1
  • C CashYeşiL:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* ****** ********* ** *** hahahaha ***** ******
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ******** ** ***** **** hahahahahahahaha**
  • K kushuchtu:
    * ***** * ****** hahahaha *** ** ******** hahahaha*** ***** ***** * *** hahahaha**** **** ** *** ****** ****** ********* ******* ********** *** *** ***** * ***** ****** ***** ******* **** ******** hahahaha ******** ******** ** ***** ****** hahahaha* **** *** ********* ** ****** ******* *
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha ******
    +1
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ****** ***** ******* ** ********* **** ****** **** ******* * ***** * ****** hahahaha *** ** ******** hahahaha*** ***** ***** * *** hahahaha**** **** ** *** ****** ****** ********* ******* ********** *** *** ***** * ***** ****** ***** ******* **** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** * *** ******** **
  • K kushuchtu:
    ** *** *** *** ****** *** ********** *** ****** ****** ******* **** ****** ****** ***** ******* ** ********* **** ****** **** *******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Thomshellby35 Thomshellby35:
    ******** *** **** ******* ******* ******* **** **** *** ******* *** *** ***** ****** ******* **** **
    Thomshellby35 Thomshellby35: ******** *** **** ******* ******* ******* **** **** *** ******* *** *** ***** ****** ******* **** **