Bong !!!

Herkese Merhaba..
Arkadaşlar Türkiye'de bong alabileceğimiz bir yer yok mu ? İnternet üzerinden sipariş olur ne bileyim instagram olur herhangi bir şekilde nasıl temin edebilirim ??

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Herkese Merhaba..
Arkadaşlar Türkiye'de bong alabileceğimiz bir yer yok mu ? İnternet üzerinden sipariş olur ne bileyim instagram olur herhangi bir şekilde nasıl temin edebilirim ??
kanka kadıköyde hediyelikçi dükkanlarda var ama bi ara nette oralara amcaların girin topladığını izledim. hala satıyorlar mı bilmiyorum. ben 2009da Almanyadan getirmiştim gümrükte takılmamıştı. ama yeni gümrük sisteminde çoook riskli.

bulursan sakın akrilik alma, boyu 30 cmnin altında olanları alma bi cacık olmaz. cam al en az 30 cm al keyfine bak :)

Ü

Üye silindi 29135

Guest
Telefonuna wish uygulamasını indir ver sipariş gelsin kapına

GlockGen5

Müptezel
Az önce aklımdan geçti,hatta o şirketin forumdan üyelik açıp,konu açtığını bile düşünmeye başladım sözüm meclisten dışarı:D @Kanka

Woppy

Ordinaryüs
Knklar antbong öneriyorsunuz demi petten iç iç maf olduk :) gecen n11den aldım 1 tane böyle cam ne güzel duruyor görüntüsü fıyatıda uygun aldım geleni görseniz oturur aglsnacak halimize gülersiniz :) hediyelik esyaymıs hiç bir s...me yaramaz. Ondan soruyorum.

furkan29

Yeni üye
Knklar antbong öneriyorsunuz demi petten iç iç maf olduk :) gecen n11den aldım 1 tane böyle cam ne güzel duruyor görüntüsü fıyatıda uygun aldım geleni görseniz oturur aglsnacak halimize gülersiniz :) hediyelik esyaymıs hiç bir s...me yaramaz. Ondan soruyorum.
Banada oldu o 90 lira para verdim N11 de iade etmeyede vaktim olmadı elimde kaldı

acemitohumcu

Yeni üye
Merhaba tüm dostlara,
İzmir'de satış yapan yerler var. İnternette bulunan tüm bonglardan hemen hemen aldım toplamda 2.500 TL'den fazla bong aldım. Cam, akrilik cam vb.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F Fısfısss01: **