Bong !!!

kanka kadıköyde hediyelikçi dükkanlarda var ama bi ara nette oralara amcaların girin topladığını izledim. hala satıyorlar mı bilmiyorum. ben 2009da Almanyadan getirmiştim gümrükte takılmamıştı. ama yeni gümrük sisteminde çoook riskli.

bulursan sakın akrilik alma, boyu 30 cmnin altında olanları alma bi cacık olmaz. cam al en az 30 cm al keyfine bak :)
Aliexpres ten alabilirsin ben aldım zamanında yedek var istersen yardımcı olabilirim ama cam olarak değil farklı bir aparat yapmışlar çok daha güzel pratik kullanısli ped şişe olarak Coco cola şişelerinin en küçüğünden 2.5 lt ye kadar her boyuta uyarli bı kapat sistemi var takıyorsun içine su ne koyarsan artık cam haznesi diğerleriyle aynı yukarıdan geçiriyorsun içine doldur yak gelsin cam hazne biraz kısa kalıyor alt kısmına plastik pipet takarak 2 2.5 lt rahat şekilde kullanım saglayanilirsin

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Aliexpres ten alabilirsin ben aldım zamanında yedek var istersen yardımcı olabilirim ama cam olarak değil farklı bir aparat yapmışlar çok daha güzel pratik kullanısli ped şişe olarak Coco cola şişelerinin en küçüğünden 2.5 lt ye kadar her boyuta uyarli bı kapat sistemi var takıyorsun içine su ne koyarsan artık cam haznesi diğerleriyle aynı yukarıdan geçiriyorsun içine doldur yak gelsin cam hazne biraz kısa kalıyor alt kısmına plastik pipet takarak 2 2.5 lt rahat şekilde kullanım saglayanilirsin
kanka almayı düşünen ben değildim ki :)

azmuabbeded

Yeni üye
kanka ne kadar oldu aliden alalı bir de alışveriş yaptığın vendorun linkini paylaşırsan çok makbule geçer.

azmuabbeded

Yeni üye
Bahsettiğin şey sanırım Top Puff. Ben de wish’den sipariş verdim bekliyorum. Memnun musun ?

Okso

Üye
Herkese Merhaba..
Arkadaşlar Türkiye'de bong alabileceğimiz bir yer yok mu ? İnternet üzerinden sipariş olur ne bileyim instagram olur herhangi bir şekilde nasıl temin edebilirim ??
Taksimde atlas pasajı icindeki tabacco bircok çeşit var ben ordan aldim pipe da var grinder vs baya ürün dolu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    4glow20 4glow20: ********* **********