Bong sorunsalı

marmarakazim

Yeni üye
Selam beyler inşaat kekosu usulü kovadan ciğerim soldu tadıda midemi bulandırıyor şu sosyete cam dalgadan nerde bulunur bikaç tütüncüye baktım büyük nargilelerden var bong yok nettede bulamadım internetten alan varsa link atabilecek varmı

antalya bongdan aldığım istanbul model bongu 2 defa kırdım. çok dikkatli kullanmak lazım.en ufak darbede kırılıyor.çok ince.temizliği de biraz zor.
bulaşık makinası kapsülünün içindeki tozu boşaltıp kaynar su koyunca temizliyor ama 1-2 gün içinde tekrar leş

marmarakazim

Yeni üye
antalya bongdan aldığım istanbul model bongu 2 defa kırdım. çok dikkatli kullanmak lazım.en ufak darbede kırılıyor.çok ince.temizliği de biraz zor.
bulaşık makinası kapsülünün içindeki tozu boşaltıp kaynar su koyunca temizliyor ama 1-2 gün içinde tekrar leş

kanka fiyatlarıda uçukmuş onların 400 TL diyor kırılacak bide. 100 150 TL lik bi şeyler yokmu

Resk10

Üye
Dostum aliexpers den verecek sin ben ordan düşünüyorum tr dekiler bildiğin çay bardağı camindan ince yana devrilse kırılır

Woppy

Ordinaryüs
Alacaksanız da en az 30 cm altını almayın. Antalyabong güvenilir bende alışveriş yaptım düşünen olursa.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D Dangerpurple:
    ******* hahahaha* *** ***** *********
  • D Dangerpurple:
    hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* ********** ******
  • A ax-b:
    * ** ********* ***** ******* ***** * *** *** ** *** * ******* ******** *** **** ***** ** ******* ***** **** ***** ********* ********
    +1
  • D Dangerpurple:
  • D Dangerpurple:
    *** ******* ********* hahahaha***
  • D Dangerpurple:
  • A ax-b:
    ***** ** ******* ******* **** **
  • D Dangerpurple:
    ***** hahahaha ***** ****
  • A ax-b:
    **** *** ********** *
  • needrich10 needrich10: