BOHEMIA MARKET DOLANDIRICIDIR.

cannabis16

Doktor
ben bu siteyi ilk defa duydum.. incelemedim de..ama sen başına neler geldiğini anlatmazsan kimse olayı yorumlayacak bilgiye sahip olmadığından söylemin havada kalır..
anlat hele bi kardeşim..bilelim ne imişler...
bilgi paylaştıkça güzel

Pandemic

Yeni üye
turkish dark web forumunda takılırken gördüm. Forumda çok fazla şey konuşuluyordu bildiğin forum aslında pek çok şey konuşuluyordu takılan muhakkak vardır. Bohemia market yorumları da vardı. Olumluydu hepsi herkes çok memnundu. Sonra siteye baktım normal siteydi ama alışveriş yapınca ertesi gün siteye girmemi engellemişlerdi. Başka hesaptan yazdım ettim olan olmuştu. Forumun da sahibi onlardı. Bohemia alakalı yorumlara müdahele ediyorlardı. Ben de olumsuz yorum yaptım baktım yazan yok ama yazdıklarım orada. Başka hesaptan kontrol ettim yorumları falan hep silmişlerdi. Geri kalan her şey serbest ama tam bir forum gibi. Sonuç ütüldüm, siz ütülmeyin :)

Pandemic

Yeni üye
eyvallah geçenlerde olmuştu buradan bir arkadaş Bohemia Market'i övmüş o yüzden böyle bir başlık açayım dedim.

nasa

Doktor
turkish dark web forumunda takılırken gördüm. Forumda çok fazla şey konuşuluyordu bildiğin forum aslında pek çok şey konuşuluyordu takılan muhakkak vardır. Bohemia market yorumları da vardı. Olumluydu hepsi herkes çok memnundu. Sonra siteye baktım normal siteydi ama alışveriş yapınca ertesi gün siteye girmemi engellemişlerdi. Başka hesaptan yazdım ettim olan olmuştu. Forumun da sahibi onlardı. Bohemia alakalı yorumlara müdahele ediyorlardı. Ben de olumsuz yorum yaptım baktım yazan yok ama yazdıklarım orada. Başka hesaptan kontrol ettim yorumları falan hep silmişlerdi. Geri kalan her şey serbest ama tam bir forum gibi. Sonuç ütüldüm, siz ütülmeyin :)
zaten bir miktar şüphe uyandırıyordu parayı riske atıp alışveriş yapacaktım bu hafta seni gördüğüm iyi oldu boşu boşuna para kaptırmış olmayız. o forumdakilerde o zaman onlardan anlaşılan

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bisigarabisagaradaha Bisigarabisagaradaha: dready**********