Boş Beleş Konuşanlar

SentetikZenci

Müptezel
Forumda aktif olarak 4 aydır takılıyorum ama bazı yeni yetmeler yüzünden burdaki değerli insanlarımızı, bize sürekli bilgi veren güzel abilerimizi kaybediyoruz. Yetmiyor bunlar amaçlarına ulaştıkları halde forumdan uzaklaştırılmıyorlar. Dün itibariyle Canna abi bilgi vermeyi kesti. Kimler yüzünden peki? Hiç bişey bilmeyip üstüne adama laf söyleyen bir kaç tane boş beleş laf söyleyen gereksiz insanlar yüzünden. Tek Canna abiye değil, onun tavsiyelerine ve onun yolunda giden kişilere de laf atılıyor (başta ben olmak üzere). Direk isim vericem

@İzmirr35 nickli bu kardeş hem benim konularıma hemde Canna abinin konularına boş beleş yorumlar atıyor hiç birşey bilmeden, bir fikri olmadan. Banlanmasını talep ediyorum, huzuru kaçırıyor çünkü bu ve bunun gibiler.

@Kanka inceleyip ilgilenirsen sevinirim kankacım.

Dipnot: benim gözüme çarpan sadece bu arkadaş ama eminim bunun gibileride mutlaka vardır, insanları demoralize edip growu, bilgi akışını engelleyenler. Tespit edilip banlanmasını rica ediyorum.

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Forumda aktif olarak 4 aydır takılıyorum ama bazı yeni yetmeler yüzünden burdaki değerli insanlarımızı, bize sürekli bilgi veren güzel abilerimizi kaybediyoruz. Yetmiyor bunlar amaçlarına ulaştıkları halde forumdan uzaklaştırılmıyorlar. Dün itibariyle Canna abi bilgi vermeyi kesti. Kimler yüzünden peki? Hiç bişey bilmeyip üstüne adama laf söyleyen bir kaç tane boş beleş laf söyleyen gereksiz insanlar yüzünden. Tek Canna abiye değil, onun tavsiyelerine ve onun yolunda giden kişilere de laf atılıyor (başta ben olmak üzere). Direk isim vericem

@İzmirr35 nickli bu kardeş hem benim konularıma hemde Canna abinin konularına boş beleş yorumlar atıyor hiç birşey bilmeden, bir fikri olmadan. Banlanmasını talep ediyorum, huzuru kaçırıyor çünkü bu ve bunun gibiler.

@Kanka inceleyip ilgilenirsen sevinirim kankacım.

Dipnot: benim gözüme çarpan sadece bu arkadaş ama eminim bunun gibileride mutlaka vardır, insanları demoralize edip growu, bilgi akışını engelleyenler. Tespit edilip banlanmasını rica ediyor
Katılıyorum brom fakat it ürür kervan yürür devam sikmayalim canları

SentetikZenci

Müptezel
O dalyaragin bu gün nöbeti yok galiba, :) ortalik karistirmak icin girmedi foruma:D Gene ufaktan yorum yaziyorum, bilgiye ihtiyaci olan kankalari yalniz birakmiyacagim:)
Sen kralsın tacın eksik abim :) foruma ilk girdiğimden beri örnek alıyorum seni ne birinin tavuğuna kış dedin nede birine yanlış yaptın helal olsun. Bir gün senin gibi bi usta olursam ne mutlu bana :)

C

Canna

Guest
Dostum olursun, bende anamin karnindan bu kadar bilgi ile dogmadim, ama cok inatci oldugum icin bu güne geldim, ilk basladigimda yaklasik 18 yil önce bu imkanlarin hic biri yoktu, yaklasik 1,5 sene cuvalladim, icine sictigim tohum ve bitki sayisini hatirlamiyorum bile. :D :D

SentetikZenci

Müptezel
Dostum olursun, bende anamin karnindan bu kadar bilgi ile dogmadim, ama cok inatci oldugum icin bu güne geldim, ilk basladigimda yaklasik 18 yil önce bu imkanlarin hic biri yoktu, yaklasik 1,5 sene cuvalladim, icine sictigim tohum ve bitki sayisini hatirlamiyorum bile. :D :D
İşte abi arkadaş benimle aklı sıra taştaş geçiyo ikinci growdan hasat alamadım diye :D ama eminim kendisi tek bir bitki bile ekmemiştir çünkü amca olduğunu düşünüyorum :)

İstanbul

Müptezel
Yeni bir mail adresi işi.cozuyior banlansa da bir şey değişmez ortamı bozmak için daha çok rahatsızlık verirler genelde aktif olan kankalar yok sayarsa kendi.calar kendi oynar

SentetikZenci

Müptezel
Yeni bir mail adresi işi.cozuyior banlansa da bir şey değişmez ortamı bozmak için daha çok rahatsızlık verirler genelde aktif olan kankalar yok sayarsa kendi.calar kendi oynar
Normalde de öyle yapıyodumda forumun huzurunu kaçırınca sinirlendim çünkü burası ikinci evim gibi bir yer oldu benim. Yeri geliyo dışardaki kankalarımdan çok burdaki kankalarımla konuşuyorum, düzen bozuluncada haliyle sinirleniyor insan.

Cashh

Doktor
Bende bende patlata çatlata deneye deneye :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ** ** dready ** ** ******
  • zero00 zero00:
    ******** ********* dready ***** ***** *********** *** ******
  • zero00 zero00:
    ******* ****** **
  • P puslu77:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
  • T Twist:
    ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** *********** ***** ******* ******* ******* ********* *******
  • kralartur01 kralartur01:
  • T Twist:
    ****** ********** ******* ****** ****** ******** ********* ***** dready ***** ******** *** ******* **** ***** ******* **** ****** ** ***** ******
  • T Twist:
    ****** dready **** ******* ******* ****** ***
    ****** **** **** ****** dready ******
    ********* ******** ****** ***** ***** ******** dready
  • T Twist:
    ** **** ***** ***** *** ******* ***** ******** ******** dready** ******* ****** ********
    +2
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
    ******* dready * **** *** ********* ******* dready ******
  • T Twist:
    T Twist: **** *********** ** *** ******** ***** ***** ********** ******* **** ******