BOĞAZ YAKAN CİGARA

Myhtra

Müptezel
Dostlar merhaba ,

Dumanınız,hasatınız bol olsun !!

Şuanda growa başlayamadım ve çorbacı sigarasıyla devam ediyorum.
Genellikle tekli joint sararım (0,4gr sigara) ve sarımlarımda açık tütün veya Kent Switch (Tekel) tütünleriyle sarım yaparım.
Sarım şeklim aşağıda görüntüdeki gibi ;

foto_no_exif.jpgfoto_no_exif (1).jpg

Bu sarım şekliyle boğazımı ve ciğerimi yakıyor çekerken alternatif sarım şekilleri önerebilirmisiniz ? Bu durumu nasıl çözebilirim.

Teşekkürler

Hasatınız,dumanınız bol olsun !

Cashh

Doktor
Dostlar merhaba ,

Genellikle tekli joint sararım (0,4gr sigara) ve sarımlarımda açık tütün veya Kent Switch (Tekel) tütünleriyle sarım yaparım.

Ekli dosyayı görüntüle 10997Ekli dosyayı görüntüle 10998

Bu sarım şekliyle boğazımı ve ciğerimi yakıyor çekerken alternatif sarım şekilleri önerebilirmisiniz ? Bu durumu nasıl çözebilirim.

Teşekkürler

Bunlar yaprak gibi duruyor. Sana tavsiyem şeker yaprakları dahil kökünden hepsini temizlemeden sigarana koyma yaprak ürünü çoğaltır kafayı azaltır ve öksürtür

ayteach

Müptezel
Kanka kent white kullan tutunle iciyorsan. Cok hafif bi tutun kendisi o yuzden tavsiye ediyorum. Bogaz yakmamasi icin zivanasini da siki ve uzun yapabilirsin. Icerken de mupto gibi degilde daha cok normal sigara icermis gibi icebilirsin ince inc3

a-420

Müptezel
Dostlar merhaba ,

Teşekkürler

Kanka birazdaha kiymali yap ve yavas asil buyuk ihtimal korukluyon yavas yavas kanka.. :D dumanin bol olsun.

Soğutarak iç knk, biraz daha oranı yükselt bir de farklı ve daha hafif tütünler dene hiç bir şey değişmiyosa cigaradandır

GlockGen5

Müptezel
Türk usulü katıklık etmek deriz buna biz kanka,yani ekmeği çok al yemeği az al,eşyayı tek sar içine tütün koyma farkı göreceksin,ne boğaz yakar ne bişi yağ gibi gider kanka :D

Myhtra

Müptezel
Bunlar yaprak gibi duruyor. Sana tavsiyem şeker yaprakları dahil kökünden hepsini temizlemeden sigarana koyma yaprak ürünü çoğaltır kafayı azaltır ve öksürtür
başkan direk grinderdan geçirdiğim 3 baş sömeği şeker yaprağı yoktu çorbacı sigarası

Myhtra

Müptezel
Türk usulü katıklık etmek deriz buna biz kanka,yani ekmeği çok al yemeği az al,eşyayı tek sar içine tütün koyma farkı göreceksin,ne boğaz yakar ne bişi yağ gibi gider kanka :D
deneyecem brom ama bolluk zamanı olacak iş sanırım o growa başlamadım henüz tütün ile kombine ediyorum mecburen :/

Woppy

Ordinaryüs
Brom arkadasın dediğin gibi kent white en hafif sigara ben özellikle alıyorum normalde baska sigara içiyorum denemelisin.

Kanka koyduğun kadar daha ot koy zvanada naylonlu karton olmasın kağıtta pirinç sanırım biraz sıkı sar sigara içer gibi iç yakmaz.

drsmoke

Üye
Kanka ben kapaga bile daha fazla koyuyom soyle yapabilirsin, esit koy tutunude malzemeyide. tutun yakiyodur senin bogazi
Dostlar merhaba ,

Teşekkürler

Woppy

Ordinaryüs
Valla knk ben harman yapmadan direk tütünü yayıyorum ama dedin gibi eşit hatta otu bi tık daha fazla koyuyorum ve bu greengo tarzı sarı kagıtlarda bi tık sıkı sarıyorum tütünde önemli eger bogaz yakıyorsa kesinlikle kent white denemelisiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D Dangerpurple:
    ******* hahahaha* *** ***** *********
  • D Dangerpurple:
    hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* ********** ******
  • A ax-b:
    * ** ********* ***** ******* ***** * *** *** ** *** * ******* ******** *** **** ***** ** ******* ***** **** ***** ********* ********
    +1
  • D Dangerpurple:
  • D Dangerpurple:
    *** ******* ********* hahahaha***
  • D Dangerpurple:
  • A ax-b:
    ***** ** ******* ******* **** **
  • D Dangerpurple:
    ***** hahahaha ***** ****
    D Dangerpurple: **