Blue Dream Ph oto(1x) Çorbacı (6x) Cheese auto (1x) ile kabinde DENEYLER

Nahita

Üye
5 tane sponsor auto slhden 2 tanesini 1 ay önce patlatıp grow serüvenimi başlattım. 24/0 ışık gidiyorum kabinde şu anda.

Kabinde boş yerim var hem değerlendirmek hem deneyim kazanmak için kızlar eklemeye çalıştım. Main lining, toping, lst herşeyi denemek istiyorum tecrübe etmek için. Amacım boş alanda deneyim kazanmak sadece.

Kabinimde ki kızlarım çiçeğe girmek üzere, çiçeğe girince 18/6 ışık periyoduna geçeceğim. 8 hafta civarı çiçeklenme sürecek lemon hazelerimi hasat edince 12/12 çevireceğim.

60 gün veg sürem olacak bugünden itibaren tahminen. Çorbacı kızlar 10. Gününde Blue dream bugün çıkardı daha kafayı.

Auto slhlerin yanında blue dream ve Pink kush tohumları almıştım.içbir sponsor tohumum patlamadı denediğim slhler ile birlikte 10 tane de 2 tohum patladı sadece. Sponsor ile iletişime geçtim telafi olarak 6x auto swiss Cheese gönderdiler.

Benim elimde kaliteli içtiğim çorbacı tohumlarımı vardı 5 tanesi mari 7-8 tane de yerli cigara tohumum vardı çok iyi

Sponsorları çimlendirmeyi denediğim şekilde denedim 48 saat karanlıkta 20-25 derece ortamda bekletip şeffaf Pet bardaklara ektim birer çay Kaşığı mikoriza döktüm küçük paket halinde satılanlardan.

Nem 60 derece başlarda şişe kapattım üzerlerine nem artsın diye sonrasında 60-50 nem ile devam edeceğim mecbur autolarım çizelgesine göre devam edeceğim nem ve ısı da.

Tüm tohumların filizlendi sigaraları 3 erli 2şerli şişe altına marileri tek küçük bardağa atmıştım yarım litrelik şişenin.

Tam bu konuyu açarken patlamayan sponsor tohumlarından 1 tanesi kafasını uzattı blue dream diye tahmin ediyorum.

Aşağı yukarı aynı anda kafaları çıktı çorbacı kızlar.

Son halleri aşağıda genel kabin fotomu da paylaştım.

Topraktan kafayı gösterdikten sonra 10.günleri

Nahita

Üye
12.gün

Nahita

Üye
Auto tohumum suda patladı kökünü aşağı verecek şekilde eazy plug içine ektim 3-4 gün oldu hala hareket yok.

Toplamda 11 de 2 patladı tohumların. Elinde 3x blue dream 2x Pink kush 5x auto chesee var hepsi sponsor ürünü ama hiç inancım kalmadı. Telafi yaptılar ama gelen tohumda patlamıyor.

Sponsor harici tohum patlatırken sorun yapamıyorum, ben beceriksiz olsam diğerleri de çıkmaz.

Topping, fiming, lst herşeyi yapacağım kızlara bunlar benim öğrenen deneyimlerin hasat için değil deneyim olsun diye yapıyorum.

Nahita

Üye
34.GÜN

Genel görünüm

Blue Dream 20-25 günlük, 10gün önce gövdesini klipsin araya sıkıştırmışım 1 gün sonra fark ettim kağıt gibi incecik olmuştu, yanına direk dikip destekledim ezilen yer daha da iri oldu. Gelişimi çok yavaş 3. Katı geçince hemen toping yaptım biraz daha büyümesini beklemeden ne tepki verecek ne kadar büyüyecek merakla bekliyorum.

En iyi gelişen fidemiz kaliteli bir yerli cigara tohumuydu toping yaptım main lining uygulamaya çalışacağım

Buna hiçbirşey yapmadım başta bodur kaldı hiç eklemedim

Main lining deniyorum 5 kat yaptığında 3.kattan topingledim

Saksılar 4.5lt ne zaman transplant isterler. 2 tane 15lt bez 1 tane 19lt normal saksım var elim yeni saksıda almak problem olmaz ama 30 gün daha vegde kalacaklar mecburen aralarından eleme yapacağım sanırım.

Son düzenleme:

Nahita

Üye

3 kızımız elendi kabin dışına alındı

3 çorbacı kızıma transplant yaptım büyük saksıya aldım

Blue dreamim başına gelmeyen kalmadı gelişimi biraz yavaş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!