Bitkiye ne oldu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21256
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21256

Guest
Kanka ışığı baya açmadım toprağa ekince ondan oldu
Şuan ışık 30 35 santimde

Ü

Üye silindi 21256

Guest
Tamam kanka. Ölürmü sence ve ışık açık toprak koysam sorun olurmu

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Led kullanıyorsun ışığı yaklaştır birde sabitle toprak koy dibine ışığında bir hafta kadar sabit açık Tutarsan patlama yapar yapraklar falan birden gelişir ama sabitle kırılmasın fan koy rüzgar olsun gövdeyi kalınlaştırır.

CahilKush

Doktor
Led kullanıyorsun ışığı yaklaştır birde sabitle toprak koy dibine ışığında bir hafta kadar sabit açık Tutarsan patlama yapar yapraklar falan birden gelişir ama sabitle kırılmasın fan koy rüzgar olsun gövdeyi kalınlaştırır.
dostum adam cob led kullanıyor 300 w 35 cm mesafede diyor sen hala yaklaştır diyorsun.
Bu evrede 300 wat cob ledin en az durması gereken mesafesi 60 cm'dir 2 tane fan yaprağı olan bitkiye ver fanı kurusun değil mi iyice :D
dostum sen ışığını 65 e çek suyu çok verme kurudukça azar azar ver forum'da milyon tane sulama var herşey var okuyun bakın cob ledlerin durması gereken mesafeye nemi 70 80 den düşürme sıcaklığıda 24 den aşşağı düşürme canavar gibi olacaktır.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
dostum adam cob led kullanıyor 300 w 35 cm mesafede diyor sen hala yaklaştır diyorsun.
Bu evrede 300 wat cob ledin en az durması gereken mesafesi 60 cm'dir 2 tane fan yaprağı olan bitkiye ver fanı kurusun değil mi iyice :D
dostum sen ışığını 65 e çek suyu çok verme kurudukça azar azar ver forum'da milyon tane sulama var herşey var okuyun bakın cob ledlerin durması gereken mesafeye nemi 70 80 den düşürme sıcaklığıda 24 den aşşağı düşürme canavar gibi olacaktır.
Işık uzak olduğu için ince uzun gitmiyormu bitki

CahilKush

Doktor
Işık uzak olduğu için ince uzun gitmiyormu bitki
hayır gülüm yakın olduğundan gidiyor bitkiye suan öküz gibi ısı ve lumen veriyorsun oda bi can bitkinin yetiştiği evre ilkbahardır ilk bahar'da güneş hayvan gibi ısı vermez ışık'ta vermez :))) artık hesabı sen yap bizde bunu ışıkta dengelemek için mesafesini uzatırız özellikle dimmer ayarı olmayan tarz şeylerde cob led buna en başta gelen örnekler ışığın masafesi ile ilgili konuları okursan zaten oralar'da bulursun bitkinin en büyük olduğu evrede yani sömeklendiğinde bile adamlar cob ledi 50 cm den aşşağı tutmuyor

Ü

Üye silindi 24060

Guest
hayır gülüm yakın olduğundan gidiyor bitkiye suan öküz gibi ısı ve lumen veriyorsun oda bi can bitkinin yetiştiği evre ilkbahardır ilk bahar'da güneş hayvan gibi ısı vermez ışık'ta vermez :))) artık hesabı sen yap bizde bunu ışıkta dengelemek için mesafesini uzatırız özellikle dimmer ayarı olmayan tarz şeylerde cob led buna en başta gelen örnekler ışığın masafesi ile ilgili konuları okursan zaten oralar'da bulursun bitkinin en büyük olduğu evrede yani sömeklendiğinde bile adamlar cob ledi 50 cm den aşşağı tutmuyor
Hımmm anladım teşk.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...