Bitkim yaprak açmayı durdurdu

SKUNKX

Üye
Gecen hafta Pazar gunu patlayan tohumlari saksiya ektim 8.gün falan yapraklarinda bir kimildama olmuyor durdu gibi sadece dikine dal olarak buyuyor odada kalorifer ustunde pencere kenarinda duruyor sebebi ne olabilir kankalar bilen ustadlar cevaplayabilirmi ?

ELblanko

Yeni üye
Bi ara bende merak saldım indoor ekime belli bir süre büyüdü ve sonra büyüme durdu bu forumdan edindiğim bilgiye göre ışık yetersiz kalıyordu...
Şuan outdoor Ekim yapıyorum kışı rahat geçiriyorum kendi içeceğim kadar ekliyorum.

Turkish man

Doktor
Kanka sicagi iyi oda sicakligi 20- 25 derece ama havalar gunesli olmuyor fazla kalorifer ustunde duruyor zaten sorun ne anlayamadim sadece dali buyuyor yapraklar durdu
Senin yerinde olsam 1adet 50 watt torch led ampül alırım nisanın sonuna kadar beyaz ışık altında bakarım maliyeti bir şey değil bir tane saksı için kabine falan filana gerekte yok direk koy bir köşeye As ışıkları üstüne olsun bitsin bro. Yanına nemli havlu da bırakmayı unutma nem yapsın :)

SKUNKX

Üye
Senin yerinde olsam 1adet 50 watt torch led ampül alırım nisanın sonuna kadar beyaz ışık altında bakarım maliyeti bir şey değil bir tane saksı için kabine falan filana gerekte yok direk koy bir köşeye As ışıkları üstüne olsun bitsin bro. Yanına nemli havlu da bırakmayı unutma nem yapsın :)
Eyvallah kanka tavsiyelerin icin peki bu torch bizi nereye kadar goturur ? Bastan sonami yoksa 1 aymi ? Sonrasinda nasil bir isik ve yol izlemeliyim ?

Turkish man

Doktor
Eyvallah kanka tavsiyelerin icin peki bu torch bizi nereye kadar goturur ? Bastan sonami yoksa 1 aymi ? Sonrasinda nasil bir isik ve yol izlemeliyim ?
Veg için kullanılır beyaz ışık. Hasat da almak istiyorsan yanına 2 adet sarı gün ışı 50 watt torch led alacaksın beyazı da ortaya çakacaksın çimlenme den hasata kadar götürür seni 150 watt tek bitki için ama

SKUNKX

Üye
Veg için kullanılır beyaz ışık. Hasat da almak istiyorsan yanına 2 adet sarı gün ışı 50 watt torch led alacaksın beyazı da ortaya çakacaksın çimlenme den hasata kadar götürür seni 150 watt tek bitki için ama
2 bitkim var kanka benim simdi baktim ikisidr kafasini disariya dogru cevirmis gunesi ariyor olmalilar ? 2 bitki icin kac watt torch yeterli olur beyaz + gun isigi

Turkish man

Doktor
2 bitkim var kanka benim simdi baktim ikisidr kafasini disariya dogru cevirmis gunesi ariyor olmalilar ? 2 bitki icin kac watt torch yeterli olur beyaz + gun isigi
4 adet gün ışığı 1 adet beyaz ışık al o zaman bro 50 watt olacak tanesi. Beyazı ortalarına çak gitsin fullspectrum led oldu sana işte :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • B bandaleros:
    ***** ***** ******* hahahaha ****** ***** ********** ***** ***** ** * ***** hahahaha** ********* *******
  • B bandaleros:
    *** **** ********* ******** ********* *** ********* ******* **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    ******* **** ***** **** **** * **** **** ** ******* **** ******* **** ****** ******** *** ****** ******** *** ***** ***** ********* ******* ****** *** ***** ****** *** ******** **
  • E Einsatz:
    ******** ******* ***** ********** ** ****** ** hahahaha **** ****** ******
  • E Einsatz:
    ******* **** hahahaha * **** ****** ** **** *** **
  • B bandaleros:
    hahahaha ****** ******* ******* hahahaha* ****** ***** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ** ****** ****** **** **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha** ******* hahahaha******
    +2
  • E Einsatz:
    ********** hahahaha** ******* hahahahahahahaha
  • B bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** *** ******* ***** ***** *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** ******** **** **
  • VendettaX VendettaX:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ********* ******** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    TabldotLife TabldotLife: ***** ** *** ***** ***** ***** *********