bitkim cok hasta lütfen acil yardım

beklevixx

Yeni üye
arkadaşlar merhaba

hemen yazayım bir dolu bir boş sulama yapiyorum biobizz grow biobizz blook kullanıyorum ortalama suan 6.-7. haftasında sulamı 6.7 ph kullanıyorum cfl kullanıyorum 6x23 cheap grow yapiyorum ve bitkim 1 gün sonra baktıgımda böyle gördüm sorun nedir yardımcı olur musunuz? not:tür auto super skunk

photo

Üye
kanka yoksa birtane calmag al atami marka alma ama birde flush at toprağı kuruyunca daha dengeli bi şekilde azar azar yeniden gübrelemeye başla konuma bakablirsin benzer bi problem bende yaşadım azot fazla gibi geldi bana birde calmag eksikliği gibi düşünyrum tabi çok tecrübeli değilim ben bilgin olsun hasadın bol olsun

Ü

Üye silindi 24689

Guest
arkadaşlar merhaba

hemen yazayım bir dolu bir boş sulama yapiyorum biobizz grow biobizz blook kullanıyorum ortalama suan 6.-7. haftasında sulamı 6.7 ph kullanıyorum cfl kullanıyorum 6x23 cheap grow yapiyorum ve bitkim 1 gün sonra baktıgımda böyle gördüm sorun nedir yardımcı olur musunuz? not:tür auto super skunk

Kanka hemen sulamayi kes. yapraklar 3-4 gün icinde normale dönmesi lazim. Dömez ise yaz tekrar foruma baska neden var mi? bakalim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
arkadaşlar merhaba

saksın kaç litre dostum ve ne kadar su veriyorsun ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka merhaba . Benimde aradığım soru 15 L kumaş saksı tohum patladıktan sonra direk 15L saksıya koyucam ne kdar su vermeyelim toprak all mix
Sevgili dostum topraktan çıktığı an çay bardağının yarısı kadar yani köküne ulaştığından emin ol ben ben ilk çıktığında 10 ml veriyorum 10 gün hiç besin vermeden sadece çok artırarak değil bitkinin büyümesine göre kademeli olarak arttırarak artık belli bir boya yani 20 cm veya 30 ,15 cm olduğunda ona göre 1 litreye çıkartmaya veya yarım litreye başla artık çiçek büyüdükten sonra alttan su gelinceye kadar sula susuz bırakma dostum bitkine göre davran çokta sulama elini toprağın içine sok yani parmağını :) eğer kuru ise sula nemli ise sulama bırak kurusun... çok yavruyken susuzluktan yere yatarsa kurtaramayabilirsin ama dediğim belli bir boya geldiğinde hiç bir şey olmaz yapraklar kendini bırakır suladığın an kendine gelecektir....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ***** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
  • A ax-b:
    ********* ***** ****** **** *** **** *** ********* * *** ** ****** hahahaha** ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha*** **
  • K Kene:
  • K Kene:
    ********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
  • K Kene:
    ***** ***** ******** ******* ** ****** ********* ******** ********** ** ******* ********* * * * ******
    ***** ***** ******* hahahaha **** ****** ********* hahahaha hahahaha** **** ********* hahahaha********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
    hahahaha* ***** ** ** * ** ****** ****** *** ******
  • A ax-b:
    ****** ********** **** ******* ********** * ********* **** *** *** **** ********* ******** * * **** ***** hahahaha* ***** **** ** ****** hahahaha
  • M Mr. Unknown:
    * *** ***** ****** hahahaha ********* ***** * hahahaha ****** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
    **** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    ****** ****** *** hahahaha**** ***** *******
  • M Mr. Unknown:
    ****** ********** ** * ***** *** ** ********* ********* ***** * ****** ********* ******* ******** hahahaha** hahahaha*** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ********** hahahaha* ********* **** ** ****
  • A ax-b:
    hahahaha*** ********* ** ***** ***** ***** ********** ********** ***
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ***** ********* *******
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ******** *** ****** *******