Bitkilerin somekleri ok agir ilerliyor ,sismiyor yardim.

puslu77

Yeni üye
S.a ,ustalar,2 tane bitkim var cadir 120x120x200 isik bestwa 1000w ,yaninda 3 tane 50 w luk torch gun isigi lambada haricen var ,tohum hollanda dan geldi auto saniyordum ama ,photoymus 70 gunluk bir veg donemi yasadi ,sonra (mayis 26 da )12,12 ye almaya karar verdim yaklasik 15 gun sonra da pistilleri gormeye basladim ,bi gun ha,iran 30 tama 20 gun oldu pistilleri goreli ,ama pistillerde hala sisme yok belli bir yerden sonra durdu sismeleri nedeni nedir ,havalandirma surekli acik iceri surekli temiz hava girisi var sorun nedir ,gubre olarak micro,grow ,bloom b52,seszym,ve big bud ,kullaniyorum sulama 1 dolu bir bos seklinde ,yardim edermisiniz,

asgü

Üye
kanka o torch ledlerin kafasındaki plastik kaseyi çıkart.. ışığın kalitesi düşüyor o şekilde. Biraz sağa sola oynat o plastik kaseyi çıkıyor zaten dandik bir yapıştırıcı tutuyor onu... çıkart direkt ışıkla muhattap olsun bitkin.

asgü

Üye
Bu arada pistillerinde çok kötü değil bence.. anlattığın kadar ufak değiller yani benimkilerde böyle bende büyütmek istiyorum tabii orası ayrı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • otaci otaci:
    ***** hahahaha** ****** *****
  • otaci otaci:
    ***** ******** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • W Weed4emre:
    *** **** **** hahahaha ******* ***** *** *** **** ******* *** ** ********* ****** ******** ********* ******* *********
  • W Weed4emre:
  • A alico1907:
  • A alico1907:
  • W Weed4emre:
    **** *** ******** ********* hahahaha*
  • W Weed4emre:
    hahahaha ******** ******** ********* ********** ***** *** *******
  • K KöpüksüzBİraa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • W Weed4emre:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ***** ****** ***** *** ***** ********* *****
  • W Chat bot:
  • W Chat bot:
  • W Chat bot:
  • W Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** **
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** *** ****** *******
  • spotify artist spotify artist:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • spotify artist spotify artist:
    ******** ********** ** ******* *** * * ***** hahahaha* **** ** **** **** ******** ********** ***** ****** **** ** ****** ** ** ******* *** ****** ********** *** * ** ***** * hahahaha** *****
    spotify artist spotify artist: ******** ********** ** ******* *** * * ***** hahahaha* **** ** **** **** ******** **********...