Bitkiler Ne Durumda / Autoflower Olmayan bitki nezaman sömek verir?

Nikoox

Yeni üye
Arkadaşlar Herkese selam sizlere bi sorum olacak fotodaki bitkiler mahalle arasında bi abimizden aldığımız sömeğin içinden çıkan tohumlar ile büyüttüm bildiğim kadarıyla bunlar autoflower değil orjin hint
Bitkiler şuan ortalama 85. Günündeler 2 si de dişi Biobizz Sıvı gübre kullanıyorum şu an için

Sizlere sorum bu bitkileri ortalama nezaman hasat edebilirim sömek dallarında tüycükler baya büyüdü baş kısmında çıkan yaprakların büyüme hızı baya düştü

1. Resim Tıkla

2. Resim Tıkla

3.Resim Tıkla

higthead

Jolly Green
Dostum bloom a geçmiş ama sömeğe tam oturmamış. Üstlerde yogun pistil görünce 60-65 gün arası hasat edilir ama tabi ışık zamanın vsvsvs bunlar etken. Kaç saat ısık alıyor.

Nikoox

Yeni üye
Dostum bloom a geçmiş ama sömeğe tam oturmamış. Üstlerde yogun pistil görünce 60-65 gün arası hasat edilir ama tabi ışık zamanın vsvsvs bunlar etken. Kaç saat ısık alıyor.
Üzerinde pistil göremedim şu an balkonda 12 saat güneş 12 saat karanlık görüyor

higthead

Jolly Green
Dostum ne zaman 12-12 ye geçti. Daha preflower da yani ön çiçekte.Sabret sömek üstündeki o kapalı yapraklar açılıcak ve pistiller yoğunlaşıcak sömeğe oturucak. Bu arada çiçeğe gectıgınde 3 hafta daha strech yanı uzama donemın var eğitim ver iple dalları sağa sola aç yoksa boya gidicek boya giderse ince uzun sömekler olur. Zaten boya gitmiş. Zaptet kızımızı=)

Nikoox

Yeni üye
Dostum ne zaman 12-12 ye geçti. Daha preflower da yani ön çiçekte.Sabret sömek üstündeki o kapalı yapraklar açılıcak ve pistiller yoğunlaşıcak sömeğe oturucak. Bu arada çiçeğe gectıgınde 3 hafta daha strech yanı uzama donemın var eğitim ver iple dalları sağa sola aç yoksa boya gidicek boya giderse ince uzun sömekler olur. Zaten boya gitmiş. Zaptet kızımızı=)
Daha 2 gün oldu yeni aldım 12 12 ye tam olarak hangi dalları iple gerdireyim keşke autoflower alsaydım ya anladığım kadarıyla bi 60-70 günü daha var

higthead

Jolly Green
Dostum tum dalları assa yukarı esıtlemeye calıs bıraz yukarı bıraz assa olabılır ama en ust 2 dalın cok uzun=) Daha 12-12 ye yenı aldıysan 1 haftaya anca somege oturur daha yenıi=)) bloom gubrelerıne basla.

Auto alsan mın 18-19-20 saat gunes alması lazım

Nikoox

Yeni üye
Dostum tum dalları assa yukarı esıtlemeye calıs bıraz yukarı bıraz assa olabılır ama en ust 2 dalın cok uzun=) Daha 12-12 ye yenı aldıysan 1 haftaya anca somege oturur daha yenıi=)) bloom gubrelerıne basla.

Auto alsan mın 18-19-20 saat gunes alması lazım
Rich (BB code):

Kanka galiba erkek çıktı biri :(

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: