Bitki Yapraklarda Renk Değiştirdi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kankalar Selamın Aleyküm Dumanınız Bol Olsun

Photo Blue Dream

Bitkinin Yaprakları Bu Renge Geçti Nedeni Nedir 2 Bitkide Var Bu Sorun Diyerinde Az

mandarine

Ordinaryüs
kanka ph sorunu cekiyorsun. topraga bi reset atman gerekiyor. cinko kitlenmis. ilerlememesi lazım. şu linkte asagıda ph düzeltmek icin ne yapıldıgı yazıyor. oradaki soruları cevaplarsan da dedigime cıkıyor.

mandarine

Ordinaryüs
ayrıca grow gübresini azalt kullanıyorsan ve cok sulamamaya dikkat et. 2 günde bir veya daha sık suluyorsan 3-4 güne cıkar. sularken de iki üc bardak su taşsın altından saksının.

ayrıca grow gübresini azalt kullanıyorsan ve cok sulamamaya dikkat et. 2 günde bir veya daha sık suluyorsan 3-4 güne cıkar. sularken de iki üc bardak su taşsın altından saksının.
Kanka bişey soracam arkadasa hafif flush atacagı İcin mi alttan sızsın dedin yoksa normalmi o bu büyüklükte bir saksıya öylemi sulanması gerekir ben alttan sızacak kadar vermiyorum yalısmı yapıyorum bilgine ihtiyacım var biraz bu konuda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...