Bir dolandırılma hikayesi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19785
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka durum o kadar kötüyse ben kargo yapayım sana growun olana kadar.
Eyvallah kankam. Ben bazı ailevi sorunlar nedeniyle şu sıralar growa giremiyorum. Geçen sene balkonda düzgün çiçeklendiremeyen bir dostum kalan bir avuç kadar çerçöp verdi onla idare edicez mecbur. Köylülere sinyal çakmaya başladık bakalım en azından yine sezonda yarım kavanoz kadar bir şey çözebilirsem beni bir süre daha atar gibi

Azer

Üye
Bende biryer buldum ama güvenemiyom chat grupları filanda var elemanların bizde harmanız

Mertali54

Doktor
Bu yaşadığın olayı ben de yaşadım senin 1000 liran benim 300 liram gitti üzüldün mü üzüldüm ama çok da üzülmedim daha sonrasında ama bu işe giren mutlaka bir iki kere çarpılıyor ben bir kere çarpıldım da ikinciyi %25 çarpıldım daha önce çadırım vardı her şeylerin vardı ama ışık konusunda dolandırdı beni dandik bu ışık verdi iyi ışık diye iki üç tane de bitki bakarsın dedi bilmiyoruz ya aldık gerçi aldığım fiyat gerçekten uygun bir fiyattı ama %25'te olan kırıldığını düşünüyorum yine herkesin başına gelebiliyor yani çok normal

underground•

Yeni üye
geçmiş olsun. İnstagramda , facebookta, twitter da ot sattığını idda eden hesap %99.9 dolandırıcıdır. Bu altın kuralı ne zaman öğreniceksiniz ?

En son 3 ay öncesine kadar 1.5 yıl aranın ardından bende düşüyordum az daha o tuzağa ama düşmedim dedim ki kurarım sistemimi kendim yaparım tertemiz haftaya hasat alıyoruz şükür ki bu sürekli kovalama derdinden kurtulduk ne satmakla ne satın almakla kimseyle bı işim yok abi tertemiz

Bu yolda bir iki kere dolandırılma olabilir erken uyanıp ders almak önemli.Ders alabiliyorsan bir ürün almış sayılırsın..:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1