Biobizz mi Advanced mi veya?

Cashh

Doktor
kanka bunları al direk hepsini değil lazım olanları sadece. 873 dediğin ne anlamadım ki
Fiyata bak dedin ya o bug cady hariç bu kadar tutuyor. Ph metre de alıcam karar verdim. Birde limon tuzu ph düşürüyor ama nasıl toz haline mi getirmek lazım olduğu gibi atmak mı bilirmisin

mandarine

Ordinaryüs
kanka benim attıklarım bud candy ve hepsi dahil 828,93 ediyor. big bud ve overdrive ı birkaç ay sonra alırsın. bud candy ve b52 şart değil. benim yazdıklarım link, tıklanıyorlar

mandarine

Ordinaryüs
limon tuzunu havanda veya bir poşette toz olana kadar ez onu kullan. bir çay kaşığı kadar miktar bir litre musluk suyunu 6.3 lere çekiyor bende. ph dow ın içinde bundan kullanılıyor zaten.

mandarine

Ordinaryüs
kanka bişey sorucam başlıkta açtım ama cevap veren olmadı. şimdi özkaynak diye bi hazır marka su var ph değeri 6.4 googlede yazdığına göre. an gübreler de ph perfect olduğu söyleniyor. o zaman özkaynak suya an gübre katıp bitkiye versek ph yine 6.4 kalacaktır. ph ölçmeye ph metre işine gerek kalmıyor. yanlış mı düşünüyorum?

yok kanka haklısın. öyle yaparsan ph ayarlamana gerek kalmaz. ama arıtılmış içme suyunda bir sürü şey eksik olacağı için her sulamana cal-mag eklemeyi unutma. forumda çoğunluk musluk suyu kullandığı için cal-mag kullanmıyor oradan görüp sen de şeyapma senin kullanman gerekir sürekli.

splendor35

Yeni üye
yok kanka haklısın. öyle yaparsan ph ayarlamana gerek kalmaz. ama arıtılmış içme suyunda bir sürü şey eksik olacağı için her sulamana cal-mag eklemeyi unutma. forumda çoğunluk musluk suyu kullandığı için cal-mag kullanmıyor oradan görüp sen de şeyapma senin kullanman gerekir sürekli.
çeşme suyuna tang çizelgesindeki AN ph perfect gübreleri atınca ph ölçmeye hiç gerek yok mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ******** ** ****** ***** ****** ******* ****** ***** ** *** ***** **** ******* ** ********** ***** ***** **** ****** ******* * ***** * **** dready **** ***** ****** ***** **
  • Kenzo Kenzo:
    ******** ********* **** ** * ** ***** **
    ****** ***** ***** ***** ***** ********** ********* **** ** * ** ***** **
    +1
  • Kenzo Kenzo:
  • muadip muadip:
    ****** ** ** ** ********* dready*** ***** ********* ***** ******* ********** ********* **** ** * ** ***** **
    +1
  • Kenzo Kenzo:
    ***** **** ******* **** ******* **
    ***** ***** *** ****** *** **** ******* *** ****** ****** ****** ***** ****** ******* ***** ***** ** ****** ***** ********
    +2
  • Kenzo Kenzo:
    dready* ***** ********* **** ******* **
  • needrich10 needrich10:
    ******* ******** ******* * ****** ***** ****** **** ******** ****** ***** ** ****** ** ** ** ********* dready*** ***** ********* ***** ******* **
    ***** ****** **** **** * ***** ****** *** ****** dready ****** ***** **** *********** *********** ******* *******
  • Kenzo Kenzo:
    +1
  • DR.DEUSS DR.DEUSS:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • muadip muadip:
    ******** **** ***** ***** ***** **** ****** dready* *********** ***** *** *** ****** *******
    +1
  • DR.DEUSS DR.DEUSS:
  • muadip muadip:
    ***** ********* *** ***** **** ***** **** ******** ******** ******* ** ****** *******
  • muadip muadip:
    ******* dready*
    +2
    ******** ***** ***** **** ****** ** ****** **** ********* ***** **** ******** ** ***** **** ***** ***** ******** ******** ** **** ** ***** **** ****** ********* dready*
  • Kenzo Kenzo:
  • muadip muadip:
    ** **** dready*** ***** ***** **** ****** ** ****** **** ********* ***** **** ******** ** ***** **** ***** ***** ******** ******** ** **** ** ***** **** ****** **
    ** **** ***** ******* ******** ***** ** **** ********* *** ******** ** ** **** *******
    *** ********* ******** ******* dready*
  • muadip muadip:
    ******** ***** **** *********** *** **** **** ***** ******* ******** ***** ** **** ********* *** ******** **
    muadip muadip: ******** ***** **** *********** *** **** **** ***** ******* ******** ***** ** **** ********* ***...