Biobizz light mix mi Coco mix mi

Regu

Kıdemli Üye
Biobizz toprak almanı önermeyiz plagron Light mix alırsan çok daha iyi olur forumda daha önce biobizz Light Mix ile sorun yaşayan çok insan oldu coco hakkında bir bilgim yok malesef kolay gelsin şimdiden

Coco toprak değil anlaşılan ben toprak sandım :)

PH ve PPM değerlerine dikkat ederim, daha kontrollü sulama ve bakım yapabilirim dersen coco ile başlayabilirsin. Her gün sulaman gerekiyor, calmag gerektirir, köklendirici kullanmalısın, coco için olan özel gübrelerden almalısın. Gelişim, hasat toprağa göre bir tık daha fazla olur. Cocoda, hydroponic sistem gibidir çok fazla hatayı kaldırmaz.

Ü

Üye silindi 23418

Guest
Biobizz toprak almanı önermeyiz plagron Light mix alırsan çok daha iyi olur forumda daha önce biobizz Light Mix ile sorun yaşayan çok insan oldu coco hakkında bir bilgim yok malesef kolay gelsin şimdiden
Ne gibi sorunlar yaşandı hocam? Biobizz alacaktım başlangıç için ama şu an kafam karıştı.

Cannawar

Üye
%30 light mix %70 coco yaptım ben iki farklı grow da iki farklı çiçeğe çok güzel tepki veriyor çiçekler

Ü

Üye silindi 12891

Guest
yeni olduğun için coco ile daha iyi sonuç alırsın. bir şeyler kötü bile gitse hasatın tatmin eder.
10 tane 6lt saksı sog yaparak bunu denemeni tavsiye ederim, zorlayacak bi tarafı yok günde 2 kere su vereceksin, her verdiğin su az miktarda gübreli olacak ph 5.6 5.8 arası cal mag vereceğin zaman 6.2 yapacaksın devamlı gübre vereceğin içinde saksının altından akan suyun ppm değerini kontrol ederek yüksek çıkarsa flush atacaksın bu da ayda 1 olacak bir şey saksında küçük olacağı için zorlanmazsın.

Micotakis

Yeni üye
@indoor grower bende ilkez indor bitki yetiştiriyorum biobiz coco aldım ve bitkileri ektim bitkiler 3 günlük bugün günre verdim hata bitkilerin ikisi kabuklarımdan kurtulmadı bile nasıl bir yol izlemeliyim yatdımcı olursan cok sevinirim?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!