Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.Nasıl bi durum?

mr.peops

Üye
kanka ayni durum benim basima geldi kabuğu sen aldigin icin yapraklar nemini kaybetti ve ince zar (kabuk dogal kalkan oldugu icin nemi koruyordu)nem olmadigi icin sertlesti ortamdaki nemi 70-80 tut biraz bitki kendine gelince cimbizla alirsin onuda

kanka ayni durum benim basima geldi kabuğu sen aldigin icin yapraklar nemini kaybetti ve ince zar (kabuk dogal kalkan oldugu icin nemi koruyordu)nem olmadigi icin sertlesti ortamdaki nemi 70-80 tut biraz bitki kendine gelince cimbizla alirsin onuda
kanka nem 80 altına düşmüyor zaten ilk 2 fotodakinin kabunu ben aldım 3. fotodaki kendi attı zaten.Anlamadım bende değişik bi durum

mr.peops

Üye
kanka bendede 3 kiz vardi 1 i ozurlu oldu bu kabuk muhabbetine sonradan toparlar sikinti etme bazen olaylari tabiat anaya birakmak gerekir

son atttigin foto

son attigin fotodaki o siyah yüzüğü takip et ama bitki kalinlasmaya basladinda sıkmasın bitkiyi dali biraz daha sertlesince mudahale edersin olmadi arada bi spreyin varsa o yüzüğü islat
yüzük dediğin o siyah şey peki bu olayın bi adı varmıdır neden olur vs.Bende bitki çürümeye başladı vs bişey oldu sandım. Sağol bro yorumların için

Kankacım sen dokunma o kendi gerisini halleder, kabuktan atıyor kendini zaten elleme, 2.5 kola şiseni yarım yes üstüne dört beş selik açıp üstüne kapa sera etkisi yaratsın kendi nemini kendi koruyacaktır. Öyle çok nazik olma, onlara ışığını ver, ve gerisini ona bırak o senden istedikçe sen üzerine düş. Sonra çok sefer hataya düşersin.

Kankacım sen dokunma o kendi gerisini halleder, kabuktan atıyor kendini zaten elleme, 2.5 kola şiseni yarım yes üstüne dört beş selik açıp üstüne kapa sera etkisi yaratsın kendi nemini kendi koruyacaktır. Öyle çok nazik olma, onlara ışığını ver, ve gerisini ona bırak o senden istedikçe sen üzerine düş. Sonra çok sefer hataya düşersin
Teşekkür ederim bro.takipteyim ozaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****