Bilgili bir vatandaş lütfen göz atabilir mi?

Demlikk

Yeni üye
Merhaba dostlar, 
Bir ingiliz tohum sitesinden alışverişimde bitcoinle aldığım için hediye tohum gönderdiler onlardan biri olan Lemon OG Candy yi direk çatlattım ve hemen çimlendi buraya kadar her şey mükemmel gidiyordu. 
Daha sonra cocoya aldım ve o süre zarfında hiç gübre vermediğimden rengi sanki hafif sarardı ve 1 aylık olmasına rağmen hiç bir şekilde büyümüyor.
Cocoyu toprakla harmanlayıp başka bir saksıya aldım hiç değişim göstermiyor acaba ne yapmam gerekiyor fotoğrafları aşağıdaki linkte. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 
Keyifli günler.

https://imgur.com/a/m4CQCtr

mekodeko45

Yeni üye
dostum çok fazla oynamışsın bence saksıyla hangi ekipmanlarla yetiştirdiğini hangi gübreyi kullandığını söylersen forumdaki ustalar daha iyi yardımcı olabilir bence bitkini fazla sulama ve acele etme kendi haline bırak ,benim bitkimi seninkinin boyutlarındayken kedim sökmüştü topraktan gelişmesi yavaşlamıştı kendine geldi bitkine biraz zaman ver.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Toprakta gubre yok. En onemlileri olan Nitrojen hele hic yok. Toprakla coldeki kumun vitamin seviyesi hemen hemen ayni

420haci

Yeni üye
Siteyi pm atarmısın dostum

Demlikk' Alıntı:
Merhaba dostlar, 
Bir ingiliz tohum sitesinden alışverişimde bitcoinle aldığım için hediye tohum gönderdiler onlardan biri olan Lemon OG Candy yi direk çatlattım ve hemen çimlendi buraya kadar her şey mükemmel gidiyordu. 
Daha sonra cocoya aldım ve o süre zarfında hiç gübre vermediğimden rengi sanki hafif sarardı ve 1 aylık olmasına rağmen hiç bir şekilde büyümüyor.
Cocoyu toprakla harmanlayıp başka bir saksıya aldım hiç değişim göstermiyor acaba ne yapmam gerekiyor fotoğrafları aşağıdaki linkte. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 
Keyifli günler.

https://imgur.com/a/m4CQCtr

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Zorro Zorro:
    ********** **** ***** ****** *** ******* **** ***** hahahaha** ****** ******** *** ********** ***** **
  • Zorro Zorro:
    *** ******* ****** ******** **** ******* *** ****** * **** ******** ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* **** ****** ***** hahahaha* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
    **** **** ***** hahahaha* ** ******* ****
  • Zorro Zorro:
    ****** ***** ***** ****** ******* ** ******* ********* hahahaha **** ***** ******* *** ******** **** ******** ****** ******* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** **** **** ***** hahahaha* ** ******* ****
  • Zorro Zorro:
    **** **** ***** hahahaha* ** ******* **** ** ***** ********** ********** ******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +2
  • Zorro Zorro:
    ****** ********** hahahaha* ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
    Zorro Zorro: ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** **...