biladerim bi bakarmısın yapraklara

Beyler hayırlı akşamlar bu kadar sorun sıkınti yasarken ülke olarak bitkilerim rahat büyüsün diye uğraşmaya devamke:)

Lemon haze ve sweet tooh genetiklerim 25.günler ini yaşıyorlar ışığım cob led normalde bi bitkiye 200 w veriyordum ama şuan bi kaçı patladı bi tanesi 100w diğeri 150w ışık alıyor altta resimler mevcut
Şimdi benim kafama takılan yapraklar ışık yüzünden mi durmadan sekil değiştiriyor bi assa bi yukari pro grow kankalar  bi bilgi verirse çok iyi olur eğer isikdansa hemen hid sistem sipariş edicem cob lerden hiç memnun kalmadım 
Herkesin yorumunu bekliyorum şimdiden saolun kankslar:)

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Işıktan dolayı kanka tanesini 15tl aldigin led kanka 150w koymussun bir de memnun degilim demissin 800tlik bi sistem yap bak bakalim o ışık bitkilerin içinden nasil geciyor 15tl ile olmuyor o isler :)

edizparlar

Yeni üye
kanka benimkilerin dansöz olduğu dönemler/günler. bi sağa bi sola bi yukarı bi aşağı takma sen kafanı. oynasın dansöz asena sen keyfine bak :D

ben öyle yaptım yani

Cvp: biladerim bi bakarmısın yapraklara

boskalmasin' Alıntı:
Işıktan dolayı kanka tanesini 15tl aldigin led kanka 150w koymussun bir de memnun degilim demissin 800tlik bi sistem yap bak bakalim o ışık bitkilerin içinden nasil geciyor 15tl ile olmuyor o isler :)

Kanka keşke 15tl olsa ledi fani soğutucusu falan tanesi 70 tl ye geldi 9tane koydum 4 ü patladı hid sisteme donucem yoksa masraftan kacmiyom başa gelen çekicek :) yorumun için sağol

edizparlar' Alıntı:
kanka benimkilerin dansöz olduğu dönemler/günler. bi sağa bi sola bi yukarı bi aşağı takma sen kafanı. oynasın dansöz asena sen keyfine bak :D

ben öyle yaptım yani

Bi acıdan da kanka sanki büyümeye calisiyo gibi geliyo ama ışıkda yetersiz gibi 
Kararsız kaldım isikdansa çiçeklenmeye kadar idare etsin yeter bakalım ne olcak

R

Ripley'sOG

Guest
Ikinci bir @edizparlar mı geliyor :D

Hasatın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** ******* *** ** **** ******* **** hahahaha*** ***** ******* *** ***** *** ***** ** ******* ***** * ***** ******** *** * *** ******* ******** hahahaha* **** ********* hahahaha*** *** ***** **** *** ** hahahaha*** ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****
    T Tropikal.MR: ***