Biktim artik.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yawwww bu kadar zormu danismak, bilmiyorsan forumdasin bir cok usta var burada. Danis be dostum, eger en iyisini biliyorsan o zaman bildigini paylas. Biktim artik hata düzelmekten. @Kanka üyelimi sil lütfen, gene gelecegim.

güzel insan ilgi ile takip ediyoruz seni. önce bir sakin ol. hepimiz hatalar yaptık ve yapacağız. sormadan etmeden hamleler yapan arkadaşlar elbette bir sorun ile karşılaşmaması bende ıstiyorum ama onlarda çiçeklerini öldüre öldüre öğrenecekler.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
güzel insan ilgi ile takip ediyoruz seni. önce bir sakin ol. hepimiz hatalar yaptık ve yapacağız. sormadan etmeden hamleler yapan arkadaşlar elbette bir sorun ile karşılaşmaması bende ıstiyorum ama onlarda çiçeklerini öldüre öldüre öğrenecekler.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kizin anasini dikmis sonra danisiyor, ben böylesini gördügümde cok üzülüyorum, görmiyeyim daha iyi. Esrar icmek benim icin yasam tarzi, hayat felsefi.Sorun bu.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Abi sen bi sigara yap bi sakinleş hele ya, bu kadar fevri ve radikal karar vermene gerek yok, çok daraldiysan laf anlatmayi birak millete, anlamayan da ne hali varsa görsün, kim ne yaparsa kendine yapar.

kirikkafavavr

Yeni üye
Tc nargileymiş. Bu adamla ne zorunuz var önce ki konuyu da okudum bu arada. Hiç bi şey bilmeyen bi badem konu açıyo onun yüzünden

Mertali54

Doktor
@Tc nargile abının gıtmesı benı derınden uzdu bu adam bıllgısıyle ogrettıklerıyle onemllı bır karakterdı yazık oldu ınsallah en kısa zamann da doner

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D DrNewMember:
    **** ********* ** hahahaha ****** ********* **** ***** ********* *********
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha ***
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** * **** ***** ***** ** **** ****** ********** hahahaha ********* ***** **** *** ****** **** ****** ********* ** ******* ******** ******
    **** ****** ******* ***** * **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    * ***** **** *** ****** ***** ********* ****** *** **** ******** ******* ******* ****** ***** ** *** *** hahahaha******* **** ***** ********* ** ***** ****** ***** * ** ****** *********
  • Melez Melez:
    ***** ** ****** ********** ********* ****** ******** ******** *** **** **** ****** ********** hahahaha
  • D DrNewMember:
    ** ****** *** ****** ******** ****** hahahaha* ******* **** ***** ******* ***** ******** ** ***** ******** ******
    hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
    ******** **** *** **** ****** ********* *** ****** **** ********** hahahaha* *** ***** ***** hahahaha***
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** **** ********* hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* *** **** ****** ******** hahahahahahahaha ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • Didrug Didrug:
    ***** ** ********** **
    ** ** hahahaha * ****** * ***** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ** hahahahahahahaha** ***** ** *** **** *** **** ******* *** ******* **** ******* ***
  • D DrNewMember:
    **** hahahaha **** ***** ****
    ***** * ****** * ***** ** ***** ******* **** ******** ** **** ******** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Emmy Emmy:
    ***** **
  • Emmy Emmy:
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** ******** **** ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ** ******** **** **...