Big bud auto yapan varmı daha önce aranızda ?

HyperX

Yeni üye
merhabalar arkadaşlar dün pamuk arasına 10 adet BİG BUD AUTO tohum attım, yardım almak istediğim konu şu, daha önce big bud yapmış arkadaşlarım var ise tavsiyelerini almak istiyorum,ne kadar sürede hasta ulaştılar, vejetatif dönem nasıldı ne kadar sürdü, çiçeklenme nasıl geçti neler yaptılar vs. vs. bu bahsettiğim tohumu yapmayıp ama sitede araştırıp bulamayanlara da rehberlik yapar belki

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Ben foto sunu yaptım filizlenirken biraz nazlı sonra güçlü gidiyo vegde bloom da güçlü toppinge çok iyi cevap veriyo lst yede çok güzel cevap veriyo ama erken başlamalısın lst ye toppingede çok güzel cevap veriyo ben 16 kafa yaptım ama sana önermem auto diyon autoya toping önermiyom kafası tam asyalı indika kafası nekadar beklersen okadar ağırlaşıyo ve son olarak lst sini iyi yaparsan güzel hasat alırsın

HyperX

Yeni üye
cok yetistiren var o genetik den kafami bozuyor ben de yetistirecegim bakalim ne ayak buyuk tomurcuklu big bud? :)
Daha önce arkadaşla yapmıstık ama ben hiç görmedim sadece denedim bi fena değildi iyi kafası vardı işin gğzel tarafı tomurcuklsrı kocaman kocamandı

HyperX

Yeni üye
Ben foto sunu yaptım filizlenirken biraz nazlı sonra güçlü gidiyo vegde bloom da güçlü toppinge çok iyi cevap veriyo lst yede çok güzel cevap veriyo ama erken başlamalısın lst ye toppingede çok güzel cevap veriyo ben 16 kafa yaptım ama sana önermem auto diyon autoya toping önermiyom kafası tam asyalı indika kafası nekadar beklersen okadar ağırlaşıyo ve son olarak lst sini iyi yaparsan güzel hasat alırsın
Kanka şuan elimde general organicsin grow, bloom ve cal MAG var çiçeklenme de de keçiboynuzu özü vercem iş görür herhalde dmi birde saksı değişimi de mykos mikoriza kullancam bunlar yeterli olur gibime gelşyo

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Çiçeklenmede nekadar bloom gübresi kullaırsanbo oranda fayda görürsün ben keçi boynuzu kullandım bi faydadını pek göremedim bide küçük kara sinek yaptı karar senin genede

HyperX

Yeni üye
Çiçeklenmede nekadar bloom gübresi kullaırsanbo oranda fayda görürsün ben keçi boynuzu kullandım bi faydadını pek göremedim bide küçük kara sinek yaptı karar senin genede
Teşekkür ederim dostum dikkate alıcam ama keçiboynuzu sömekleri şişiriyo ve aroma veriyo daha önce yaptıklarıma da kullandım %15 gibi bi faydası var gibi

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Ben pekbi fark göremedim sadece sinek yaptı bende sen verimim artı memnunum diyosan kullan tabi ben verim alamadım burda bütün sorun senin kafsna yatması

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ** ******** ********** ****** ********** ********** ***** ** **** ****** **********
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha** ********* **** ****** *** ** ********** ** ***** **** ******* ***
    hahahaha ***** ***** *****
    hahahaha ***** ********
  • higthead higthead:
    ****** **** ********* **** hahahaha** ***** ***** **** ****** *****
    *** *** *** **
  • higthead higthead:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* *** ********* **********
    ****** ********** ***** ***** *** **
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    *** *** ********* ***** *** ****** **** hahahaha****** **** ****** ******* **
    ***** *** ****** ****** ***** ***** ****** * *** ** ** ****** ***** ******** ********* ***** ****** ********* **** hahahaha* hahahaha ***** *** ** *********
    *** hahahaha**
    +1
    ***** ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ********** ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* ***
    * **** *** ***** ***** ** ****** ******* ***** **** hahahaha* ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ***
    +1
    ********** ***** ***** ***** *** ********* ********* ** *** *** ********* ***** *** ****** **** hahahaha****** **** ****** ******* **
    +1
  • higthead higthead:
    hahahaha** ** **** ** ******* *** ********** ***** ** ** ** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ** ******* ******** ***** ********* ****** ** ****** ****** *** ******* *** ****** *** *** ** ****** ******** ******** ********** hahahaha*
    +2
    ***** *** hahahaha* ****** ******* ******** *** ******* ******** **** ******** hahahaha hahahaha **** ****** hahahaha ***** ** ******** ******** ******** *** hahahaha** ** **** ** ******* *** ********** ***** ** ** ** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ** ******* ******** ***** ********* ****** ** ****** ****** *** ******* *** ****** *** *** ** ****** ******** ******** ********** hahahaha*
  • K kendinegrow..:
    ***** ***** ****** ****** ****** ******** hahahaha
    ***** ********** ******* ******** hahahaha *** ******* ***** ***** ****** ****** ****** ******** hahahaha
  • K kendinegrow..:
    +1
    K kendinegrow..: ******** ***** ********** +1