Bez Dolap-Aliminyum Kaplama

cannabiscity

Kıdemli Üye
Kankalar selamlar sabahdan beri bez dolabı toptancıdan aldığım alüminyum folyo ile kaplamaya çalışıyorum öyle yapıyorum olmuyor böyle yapıyorum haşır haşır ses çıkıyor en son sinirlendim ve hala sinirliyim param boşa gitti o alüminyum folyoyuda söktüm kaldırdım fırlattım attım:mad:

nemesiz0

Üye
ne ile yapıştırayım kanka tavsiyen
Kabin bez ise kesinlikle çift taraflı bant gerekiyor dikkatli ol bide folyoyu pek kırmamaya çalış kabinin duvarına işte dengeli bi sekilde yerleştir bantları sonra folyoyu kalıp şeklinde yerleştir bastır oturur geri kalan işte kabin ile folyo arasındaki boşluklarıda şeffaf bant veya başka bi bant ile yapıştır oldu bitti çok fazla stres yapma dert etme çocuk oyuncağı iş ya

cannabiscity

Kıdemli Üye
Kabin bez ise kesinlikle çift taraflı bant gerekiyor dikkatli ol bide folyoyu pek kırmamaya çalış kabinin duvarına işte dengeli bi sekilde yerleştir bantları sonra folyoyu kalıp şeklinde yerleştir bastır oturur geri kalan işte kabin ile folyo arasındaki boşluklarıda şeffaf bant veya başka bi bant ile yapıştır oldu bitti çok fazla stres yapma dert etme çocuk oyuncağı iş ya
çok teşekkür ederim kanka çift taraflı bandı biliyorum ama benim aklıma gelmemişti akıl akıldan üstündür bugün geçti artık yarın inşallah bu şekilde yapacağım

nemesiz0

Üye
çok teşekkür ederim kanka çift taraflı bandı biliyorum ama benim aklıma gelmemişti akıl akıldan üstündür bugün geçti artık yarın inşallah bu şekilde yapacağım
Rica ederim kankam dediğim gibi pek kırmamaya bak folyoyu etkisi azalıyor ama birazck paran var ise şu alüminyum kaplamalar oluyor onlardan almanı tavsiye ederim bu kadar uğrasa gerek kalmaz zaten arkalarında kendi bantları var yapışkan gibi yapistiriyorsun

kankacım bende bez dolap yapmıstım..sonra forumda yansıtıcı icin cokda verimli olmadıgını kesfettim ve mylar filimlle kapladım ve sonuc aldım..bilgine sunarım..bu konu ile ilgili acıklamalı bilgiler var forumda..

JAPANESE

Üye
Kanka bende bez dolap ve folyo ile yaptım. aman dikkat et iyi yapıştır yoksa icerde fan çalışınca hasir husur sesten kafayi yersin yerden yere vurursun kabini. Arti birleşim yerlerini iyi kapa hava almasin koku çıkmasın. :D

noname35

Üye
bende de bez dolap var hiç çift taraflı falan ugraşma yapışmıyor 1 saat sonra atıyor ben kalitelisini aldım ginede tutmadı sıcak slikon olur bali olur bunlara bakmaı öneririm yada al eline zımba kenarlardan vur kanka ortalarada silikon kondur azcık oldu bitti ama bez dolap aldıgıma çok pişmanım eğer vaktin ve nakitin varsa normal kabin almanı öneririm ışık çok geçirecek fermuarları 2 gün sonra bozulacak adam akıllı bişey asamıyosun falan birsürü eksisi var ben çok pişmanım sende olma

cannabiscity

Kıdemli Üye
bende de bez dolap var hiç çift taraflı falan ugraşma yapışmıyor 1 saat sonra atıyor ben kalitelisini aldım ginede tutmadı sıcak slikon olur bali olur bunlara bakmaı öneririm yada al eline zımba kenarlardan vur kanka ortalarada silikon kondur azcık oldu bitti ama bez dolap aldıgıma çok pişmanım eğer vaktin ve nakitin varsa normal kabin almanı öneririm ışık çok geçirecek fermuarları 2 gün sonra bozulacak adam akıllı bişey asamıyosun falan birsürü eksisi var ben çok pişmanım sende olma
Şimdilik gariban growu takılıyorum 2 aydır işsiz kaldım nakit harcama yapamıyorum bir iş bulursam inşallah o zaman kabin vs yapmayı düşünüyorum peki balimi daha iyi olur sıcak silikonmu burdan baktığımda bali daha uygun yollu gözüküyor

noname35

Üye
aynen bali yapabilirsin kanka tutar ama baliyi yaptıktan sonra en az 2 3 saat onu yerinde tutacak bişeye ihtiyacın var sadece bali yaparsan atabilir istersen bi kaç yerine çift taraflı yap öyle baliyi sür bali kuruyana kadar çift taraflı tutar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: