Besin önerisi-autoflowering

TotheMOON

Yeni üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben 5 sene önce evimde autoflowering ekimi yapmıştım gayet güzel sonuç almıştım,şimdi tekrar başlayacağım fakat sizin güzel tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Auto skunk ve white shadow tohumlarım var.

Ürün tavsiyesi isteyeceğim sizlerden,

Başlangıç olarak,
Sensi A/B
Biobizz indoor try pack
Advanced nutrients micro bloom grow

Bu 3 üründen hangisi benim bitkilerim için daha uygun olur nerdeyse tüm konuları okudum fakat çok kararsız kaldım.

Ek olarak sensi calmagxtra,carboload ve bud factor x almayı planlıyorum.

Carboload yerine AN Bud candy al aynı işlevi görüyor diyenler var bu konuda bilgisi olan var mı ?

Ek olarak overdrive almam gerekiyor mu ?

Biliyorum çoğu kişiye kalmış şeyler fakat en azından bu bununla çakışır yerine başka bir şey al, bunu alman gereksiz gibi yorumlarla yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim bol hasatlar dilerim

Ü

Üye silindi 25223

Guest
tabiki tercih meselesi ama
Advanced nutrients tek geçerim bu alemde :)

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Kanka tek ihtiyaç dengeli ph yarasa gübresi güvercin şerbeti ve solucan gübresi üstüne bal yağ da sürmek istersen leondardit 15 li mix alıyorsun misss kafa rahat benim bitkilerim daha bir kes hastalık görmediler

kankacım profilinede yazdım ama neyseki burdasın yani bi sıkıntı yokmuş iyi :D arkadaş demekki alacak bunlardan birini senin dediğinde iyi fakat yeni başlayanlar için bence bir seri alması daha iyi sen şimdi anlıyorsun bu işlerden bilmeyene zor gelir

TotheMOON

Yeni üye
Kanka tek ihtiyaç dengeli ph yarasa gübresi güvercin şerbeti ve solucan gübresi üstüne bal yağ da sürmek istersen leondardit 15 li mix alıyorsun misss kafa rahat benim bitkilerim daha bir kes hastalık görmediler
Kankacım yorumun için teşekkür ederim senin bu dediklerin mutlaka daha faydalıdır fakat bilene :) ben henüz yeni başlıyorum daha basit şekilde ilerlersem bir dahaki ekimimde senden yardım isteyeceğim:) bol hasatlar güzel kafalar

TotheMOON

Yeni üye
kankacım profilinede yazdım ama neyseki burdasın yani bi sıkıntı yokmuş iyi :D arkadaş demekki alacak bunlardan birini senin dediğinde iyi fakat yeni başlayanlar için bence bir seri alması daha iyi sen şimdi anlıyorsun bu işlerden bilmeyene zor gelir
Aynen kral ben de öyle düşünüyorum:) Tang cizelgesine göre ilerlemeyi planlıyorum ama benim kafamda Sensi A/B ve carboload ile başlayıp sonra bir factor x ekleyip en sonda overdrive ile bitirmeyi planlıyorum, tecrübelerine göre bana bı yol gösterirsen çok sevinirim

Ü

Üye silindi 25223

Guest
Aynen kral ben de öyle düşünüyorum:) Tang cizelgesine göre ilerlemeyi planlıyorum ama benim kafamda Sensi A/B ve carboload ile başlayıp sonra bir factor x ekleyip en sonda overdrive ile bitirmeyi planlıyorum, tecrübelerine göre bana bı yol gösterirsen çok sevinirim

tamam işte planı yapmışsın benim tavsiyem yetiştirme günlüklerinden sana uyan varsa onu takip etmen bakarak çok rahat yapabilirsin

CahilKush

Doktor
Tamam bro sen nasıl istersen öyle devam et her yigidin yogurt yiyişi farklıdır gülüğümü güncelledim istersen öğrenirsin bu arada önemli olan istek kanka

TotheMOON

Yeni üye
Tamam bro sen nasıl istersen öyle devam et her yigidin yogurt yiyişi farklıdır gülüğümü güncelledim istersen öğrenirsin bu arada önemli olan istek kanka
Kanka sen yazdığından beri arastiriyorum dediklerini, bu yarasa gübresini toz halinde mi sıvı halde mi almalıyım ve kullanımı nasıl olacak bilgi verebilir misin rica etsem

CahilKush

Doktor
Kanka sen yazdığından beri arastiriyorum dediklerini, bu yarasa gübresini toz halinde mi sıvı halde mi almalıyım ve kullanımı nasıl olacak bilgi verebilir misin rica etsem
Kank toz alacaksın şuan bitkilerin filizlendi mi yoksa daha filizlenecek mi ? Ona göre toprak icine karışım veya toprak üstü uygulama seklinde anlatacağım

TotheMOON

Yeni üye
Kank toz alacaksın şuan bitkilerin filizlendi mi yoksa daha filizlenecek mi ? Ona göre toprak icine karışım veya toprak üstü uygulama seklinde anlatacağım
Kanka bitkilerim şuan peçete de, yarın patlar diye düşünüyorum yani yarın toprağa vereceğim bir aksilik çıkmazsa , ben sensibloom ve calbor kullanacağım başta ama bunlarla birlikte versem sorun olur mu yarasa gübresini ?
Kankaa yardımını bekliyorum :) şuan bende sensi bloom a/b ve carboload var, ek olarak big bud ve overdrive almayı düşünüyorum ama bana başka onerebilecegin ne var anlatırsan çok sevinirim,

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Öncelikle hayırlı olsun;
An serisi sensi demişsin fakat onun hem grow hemde bloom için iki ayrı dönem adına iki ayrı gübresi var eğer bu seriyi kullanicaksan ikisinide bulundurmanda fayda var.. Carbolad ile bud candy seninde dediğin gibi aynı işlemleri görmekte.
Bio serisi organik an serisi kimyasaldir..İki farklı gübrenin sentezlenmesindense aynı markaların birlikte çalışması çok daha farklı daha güzel sonuçlar cikaricaktir.
Hastalıklar için revive ekleyebilirsin stres önleyici yapısı vardır ve hakkını verir her türlü.
Overdrive muhakkak ekle listeye,son haftalar kullanicaksin ama hasatini gözle görülür oranda arttiracaksin.
Ek olarak gelişim dönemi ve çiçeklenme donemi ilk iki haftalari için köklendirici kullanırsan gelişimi doğrudan eklersin.
Kök gelisimi için an serisinde üç ayrı gübre birlikte sağlam çalışır isimleri voodoo juice pirhana ve tarantula fakat sen bunu sadece Orca denilen mikroriza ilede halledebilirsin ki kullananlar fazlası ile memnun
Ph up down için biobizi seçmede neyi seçersen sen.
Keyifli growlar dilerim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***