Bebeklerim tuhaf haldeler yardım

C

Canna

Guest
Solucan gübresi konusunda @OttoMan47 ye danis, ama benim öndan ögrndigime göre solucan gübresi bitkileri fazla olsada yakmaz, solucan gübresi veg dönemi icin iyi bir organik gübre.

C

Canna

Guest
Kargoda sikinti yok sikinti senin kisisel bilgilerin kayitlara gecmesi, kayitlara girince senin bilgilerin amcalarin o bilgilere ulasmasi, yani amcalar o bilgilere ulasip sana ziyarete gelebilr, daha önce o sitelerden alisi veris yapan 600 growcuya ziyarate gittikleri gibi.:D:D

C

Canna

Guest
Dostum o sitelerin bir sey yapmasina gerek yok, site fatura kesiyor, faturalar maliyeye gidiyor,Ayrica polis istedigi bilgiye ulasama hakki var.

C

Canna

Guest
Dostum baska alternetifin yok, lazim olan ürünler o sitelerde var, en sagliklisi Istanbula gidecen nakit alacan, yada netten siparis verilecekse grow yapanin kisisel bilgileri kayitlara gecmiyecek, yani bir arkadasin verecek sipaisi, ve kendi kredi karti ile ödeyecek.

YesiLL

Üye
Dostum baska alternetifin yok, lazim olan ürünler o sitelerde var, en sagliklisi Istanbula gidecen nakit alacan, yada netten siparis verilecekse grow yapanin kisisel bilgileri kayitlara gecmiyecek, yani bir arkadasin verecek sipaisi, ve kendi kredi karti ile ödeyecek.
Üstat sana çok soru sorup başını agriyorum hakkını helal et

Yarbay55

Yeni üye
Kankalar bitkilerim çok kötü hal aldılar aşırı sulamadan dolayı yaprakları bükmüş dediler ama aşırı sulamayıda kestim toprak iyice kupkuru olmadan sulamıyorum bardaktalar şu an yarın toprak ve saksılarım geliyor onlara alacam neden böyle oldular katı solucan gübresi kattım toprağa öyle sulama yaptım bi destek lütfen

kanka cok acil saksıya yerleştirmen lazım aynı sorunu ilk hasadımda yapdım o bardakları ne kadar delersen del sulama yaptıgın zaman kagıt kapanıyor dostum tohumun da varsa o bitkleri çöpe çünkü 4 ay sonra yüzde 50 ihtimal cılız cıkıcak.
bende cılız cıkdı 13 ağactan 30 gr sigara zor aldım . bilgin olsun resimle de gösterebilirim.

SuperKafa

Kıdemli Üye
kanka cok acil saksıya yerleştirmen lazım aynı sorunu ilk hasadımda yapdım o bardakları ne kadar delersen del sulama yaptıgın zaman kagıt kapanıyor dostum tohumun da varsa o bitkleri çöpe çünkü 4 ay sonra yüzde 50 ihtimal cılız cıkıcak.
bende cılız cıkdı 13 ağactan 30 gr sigara zor aldım . bilgin olsun resimle de gösterebilirim.
Lan dayı Tüm ümidimi kırdın sen benim şu an ya

C

Canna

Guest
Grow gübresine basla bebekler aclik cekiyor,toprak tam kurumadan kesin su verme kökleri cürütürsün. Suyu direk filizin dibine verme 1-2 cm kadar uzagina filizin etrafina daire seklinde ver, nem %70 lerde olsun hala.

SuperKafa

Kıdemli Üye
Gübre olarak maddi durumdan çok fazla bişe alamıyorum ucuz yollu bişeler varmı idare edecek blooma kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: