Bardakta olan 15 günlük kızlarımi 19 litrelik saksıya gecirdim ( plagron batmix ) biobizz tam serisi var gübreleme ye ne zaman geçmeliyim kankalar ?

Mertali54

Doktor
Not : Toprak en gübreli olan topraktır . İşi bilen ustalarımız dan ustadlarimizdan bilgi talep ediyorum

iki grow tecrubesi olan bile burada prof gibi takilir kanka sadece burasi icin degil genel forumlarda bu is boyledir oncelikle onu belirteyim.
ben yaklasik 5 yildir grow yapiyorum tam bilgiliyim diyemem herkesin ogrenecek her zaman birseyi vardir.
kisisel fikrim ben olsam iki bos sulama yapar sonra yarim doz gubre olarak girerdim olaya.
biobizz organik gubre zaten korkulacak bir durum yok.
kimyasal gubre verecek olsaydim da bitkinin durumuna gore hareket ederdim uc gun sonra gubre ver 10 gun sonra ver de demezdim.
5 gunluk bitkiyede kimyasal gubre verdigim oldu ihtiyaci oldugu icin 20 gunluk olduktan sonra gubreye basladigim bitkim de oldu.
iyi growlar diliyorum sana.

MalrukLord

Doktor
Beni ipe çekseler yine de all mix kullanmam :D light mix iyidir. kendin ayarlıcan her şeyi. arabada otomatik taraftarıyım ama özellikle mercedesin otomatiği akar.

Mertali54

Doktor
Bekle hic gübre verme , bu konuyu seninle yazismistik ama aklindan cikmis olmali, o toprak cok kuvvetli. Bir hafta sonra resimli yeni konu ac, kizlar kacinci bogumda, yani kacinci seviyede yapraklar.
Tamamdır üstadım resimli olarak tekrar paylaşacağım evet daha önce de konuşmuştuk ama aklımda sadece gübre vermemek olarak kalmıştı ustam 1 hafta sonra resimli olarak aynı soruyu tekrar soracağım teşekkür ederim ustam sağ ol

Mertali54

Doktor
iki grow tecrubesi olan bile burada prof gibi takilir kanka sadece burasi icin degil genel forumlarda bu is boyledir oncelikle onu belirteyim.
ben yaklasik 5 yildir grow yapiyorum tam bilgiliyim diyemem herkesin ogrenecek her zaman birseyi vardir.
kisisel fikrim ben olsam iki bos sulama yapar sonra yarim doz gubre olarak girerdim olaya.
biobizz organik gubre zaten korkulacak bir durum yok.
kimyasal gubre verecek olsaydim da bitkinin durumuna gore hareket ederdim uc gun sonra gubre ver 10 gun sonra ver de demezdim.
5 gunluk bitkiyede kimyasal gubre verdigim oldu ihtiyaci oldugu icin 20 gunluk olduktan sonra gubreye basladigim bitkim de oldu.
iyi growlar diliyorum sana.
Detaylı açıklamanız için gerçekten teşekkür ediyorum evet aynı dediğiniz gibi ama ben gerçekten grow olarak ilk growun dağda bayırda bahçede yaptık birkaç deneme ama onlar ev grovuna benzemiyor işte benim gözüm korkutan mı Toprak yani bol gübreli toprak olması ki aldığım yerdeki çocuklar da bana dedi ki growkent dan almıştım zaten bir ay yetecek kadar gübre var demişti onun için korkuyorum ekstra gübre vermeye

Mertali54

Doktor
Beni ipe çekseler yine de all mix kullanmam :D light mix iyidir. kendin ayarlıcan her şeyi. arabada otomatik taraftarıyım ama özellikle mercedesin otomatiği akar.
İlk tecrübe olduğu için böyle oldu bilsek zamanında Toprak seçimi yaparken rhythmix alırdık ama elimizde kinden faydalanmanız lazım sonuçta bu kızlar neredeyse 20 günlük oldu şu anda Dün akşam bir can suyu verdim sabah baktığımda Toprak kuruydu yine de ufak bir sulama yaptım ama boş sulama yaptım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    NewGardener NewGardener: **** ******* ***