Balkonda 1. Ay

bambro

Üye
Önerilerinize açığım. Kankalar tohum toprağa gireli 39 gün oldu. Ağır büyüyor. Boyu ve gelişimi biraz yavaş geldi bana. Toprak tarifini vereyim. Biobizz torfu, fırınlanıp un haline getirilmiş yumurta kabuğu, yine fırınlanıp kurutulmuş muz kabuğu, ve çay çöpü. Ege bölgesi sıcaklık sorunu yok ve günde 7 saat kadar güneş alıyor.

Vybz Kartel

Müptezel
10 günlük gibi duruyor kanka. 39. gün ise , olacak gibi durmuyor.... İmzamdaki günlüğümde yetiştirdiğim bitkiler 35. gündeler...

Sadece biobizz light mix toprak yeterli olacaktır... Şuan bitkinde sıkıntı var....

Bu arada genetik nedir? Auto mu photo mu?

Aguş

Doktor
Bu zamanda o kadar az güneşle bu kadar olur kanka yapcak bişi yok en az 15 saat güneş lazım bu kıza

Knka 39 günmü ama balkonda diyorsun iyi büymüş bro
Çadır ve 400 wat set ile büyütüyorum 20 gündeler parmak kalınlığı gövde oldu

bambro

Üye
Knka 39 günmü ama balkonda diyorsun iyi büymüş bro
Çadır ve 400 wat set ile büyütüyorum 20 gündeler parmak kalınlığı gövde oldu
Kanka bir kere bende yapmıştım. Araba güneşlikleriyle derme çatma Bi çadır. Aliexpresten 3 tane 50 lik mor ışık, tohumları yurtdışından almıştım 45 günde ağaç gibi olmuştu. Bu böyle balkonda güdük kalınca içim cızz etti

Kanka bir kere bende yapmıştım. Araba güneşlikleriyle derme çatma Bi çadır. Aliexpresten 3 tane 50 lik mor ışık, tohumları yurtdışından almıştım 45 günde ağaç gibi olmuştu. Bu böyle balkonda güdük kalınca içim cızz etti
LEETay.md.jpg

2 3 ikinci el olsun olmasın bir çadır çöz knka. Ekipman diz iyi kötü 20 günlük.

bambro

Üye
LEETay.md.jpg

2 3 ikinci el olsun olmasın bir çadır çöz knka. Ekipman diz iyi kötü 20 günlük.
Hoopp kızlara bak maşallah, şimdiden afiyet olsun kanka. Geçen yaz balkonda Bi kök yaptım. İçen aklını yedi. Millet yarılıyo ulan bunu nerden buldun diye. Eşe dosta tadımlık içirdim demedim ben yaptım diye. Sakız gibi yapış yapışlardı thcden. Onun üstüne bu böyle güdük kalınca moralim bozuldu :)

Hoopp kızlara bak maşallah, şimdiden afiyet olsun kanka. Geçen yaz balkonda Bi kök yaptım. İçen aklını yedi. Millet yarılıyo ulan bunu nerden buldun diye. Eşe dosta tadımlık içirdim demedim ben yaptım diye. Sakız gibi yapış yapışlardı thcden. Onun üstüne bu böyle güdük kalınca moralim bozuldu :)
Umarım en iyi growlar seninle olur knkam.

Berzan

Kıdemli Üye
Bu zamanda o kadar az güneşle bu kadar olur kanka yapcak bişi yok en az 15 saat güneş lazım bu kıza
Selam aleyküm bende şuan balkonda var 2 photo serçe parmak 4 yaprak var ama yaprakları sarı yeşil değil baba bunun için düşüncen var mı? Karton bardakta all Mix toprak içinde

bambro

Üye
Selam aleyküm bende şuan balkonda var 2 photo serçe parmak 4 yaprak var ama yaprakları sarı yeşil değil baba bunun için düşüncen var mı? Karton bardakta all Mix toprak içinde
Aleyküm selam kanka. Karton bardaktan kurtar onları ilk işin bu olsun. Bez saksılar var nette satılıyor. Hava geçirgenliği süper köklere iyi geliyor. Şimdilik bunları tavsiye edebilirim.

kış ışığıyla bu kadar olur malesef , bitki mevsimden dolayı hem kısa süre direkt güneş ışığı alıyor hem de gelen ışık eğik olduğundan verimsiz kalıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ***** *** ********* ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ** ** *** ** *** ********* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha** ***** *** ******* ***** ***** *** **** ****** ******* **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ********* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    +1
  • B biggie34_:
    +2
    ***** *** hahahaha******* ********* ***** *** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** **
  • B biggie34_:
  • B biggie34_:
    ******* ** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    * ********* **
    *** ****** ******* *** hahahaha** hahahaha ***** ******** ** *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** **
  • B biggie34_:
    *** hahahaha ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* ********* ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ********** **** hahahaha** ********* ***** ***** ******** ** ***** ***** hahahaha**** ******** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha********** ********* ***** ****** ****** *** ***** hahahaha******** ***** ******** **** hahahaha ****** ********** ****** ******** hahahaha ****
  • L Legend86:
    *** hahahaha ** ***** *** **** ********* ***
  • Sleepless Sleepless:
    ********* hahahaha** ****** ****** ** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ****** ****** ** **** **
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** *** ********* *** **** ******* *** hahahaha **** **** ********** *** ***** **** *** ***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ******* **** ******** **** ** **** **** hahahaha
    kokokoco kokokoco: ****** ******* **** ******** **** ** **** **** hahahaha