BALKON SEVDASI GROW

weedfeed

Yeni üye
daha önce bahçede yaptığımdan dolayı saksıların yeterliliği bilgilendirmelerine ve yönlendirmelerine ihtiyacım var şuan dişi erkek ayıramadığımdan çok karışık oldu hepsi çıkmaz diye attığım tüm tohumlar patladı ayıklamaya henüz giremedim saksıları büyütmeli miyim genel bir foto attım güncel atarım yardımcı olabilecek arkadaslar var ise cok sevinirmWhatsApp Image 2021-04-25 at 13.13.38.jpeg

Kuşcu

Üye
Işık yetersiz kanka çok boya gitmiş bitki, saksıları en az 19 litre yapman gerekli yakın zamanda

weedfeed

Yeni üye
Işık yetersiz kanka çok boya gitmiş bitki, saksıları en az 19 litre yapman gerekli yakın zamanda
aslında yarından ıtıbaren 30 a gırıyor hava ege tarafındayım :) ustlerıne gunes ıncek sekılde dızıyorum hepsını evet boya gıdenler var onu cozemedım erkek dıye mı boya gıder dıye cıceklenme donemı ortalama ne zaman baslıyor pekı 1 1.5 ay olucak 2.saksı degıstırısım ufak ufak gıttım 19 a dırek bu boydayken gecmelı mıyım kök büyümeye gittiğinden büyük saksıya geçince çiçeklenme geç olur demişlerdi korktum ben de cok uzun sürer çiçeklenmesi diye :/

Kuşcu

Üye
Erkek diye boya gitmez yetersiz ışık aldığı için yukarıya yani ışığı daha iyi emebilmek için uzar,bunlar photo tohum yani uzun dönem ortalama 4-5 ay sürer hasatın yani Eylül gibi diye düşünüyorum aşşağı yukarı ,ben olsam 19 a alırdım ve ışığı çöz kanka yetmiyo hasat çok geçersiz olucak bunu bil daha iyi güneş gören bir yer yakalamaya çalış

weedfeed

Yeni üye
Erkek diye boya gitmez yetersiz ışık aldığı için yukarıya yani ışığı daha iyi emebilmek için uzar,bunlar photo tohum yani uzun dönem ortalama 4-5 ay sürer hasatın yani Eylül gibi diye düşünüyorum aşşağı yukarı ,ben olsam 19 a alırdım ve ışığı çöz kanka yetmiyo hasat çok geçersiz olucak bunu bil daha iyi güneş gören bir yer yakalamaya çalış
tamam o zaman oncelıkle saksılarımı degıstırıp sonra evde ıyı yerler yakalamaya calısıyım gunes dırek ustlerıne vurmalı degıl mı hem camdan gecısle sera etkısı oluyor

Ü

Üye silindi 22514

Guest
Gözüm bitkiyi görmedi esrar ekmekten 4 satmaktan 10 yıl hapis cezası gördü. Toplam 14 sene ğGereksiz fazla gereksiz risk hakim senin erkeğini ayıracağını düşünmeyecek.

weedfeed

Yeni üye
bitkilere bişey oldu son 4 gunde cozemedım yardımcı olabılır mısınız napsam toparlarım arkada kı bıtık zaten heralde

weedfeed

Yeni üye
aha
Gitsin kanka 3 yada 4 bitki yakalansan bile sedat peker hesabı lan Allahsizlar iciciyim dersin ama 20 bitki ye kimse inanmaz bro
haha evet ama bunları duzeltmem lazım ölüyolar yenı foto ekledım gördüysen bilgin varsa ne yapabilirim renk açılımı azotla alakalıymış hemen müdahle ediyorum ona ama bi anda bu kadar sönmelerini anlamadım ne öldürüyo olabilir bitkiyi

Superskunkk

Yeni üye
Kanka gördüm nerde yaşıyon bilmiyorum ama ziraatci vardı illaki npk 20 20 20 al 40 lira olması lazım kilosu 1 litre suya 2 gram koy ver bitkiye ben outdor yapıyorum inan ki bitki kafayı yiyo

weedfeed

Yeni üye
Kanka gördüm nerde yaşıyon bilmiyorum ama ziraatci vardı illaki npk 20 20 20 al 40 lira olması lazım kilosu 1 litre suya 2 gram koy ver bitkiye ben outdor yapıyorum inan ki bitki kafayı yiyo
aa tamam valla cok tesekkur ederım evet boyle bıseyle devam edıyım ben muz kürü ve yedıgım besınlerın artıklarıyla olusturdugum gubreden bıraz verıyordum bir de solucan gubresı attım 1 kere

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** * ******* * ******* * **** ******* ******* ***** **** ******** ********** *
  • Kanka Kanka:
    *** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******* ***** hahahaha ***** **** **** ****** *******
  • bambam02 bambam02:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** *** ******* ** ******** ******** ***** ******** *** *** ***** ** *** **** hahahaha** ***** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha*** ***** hahahaha**
    muadip muadip: ***** ***** **** * **** ******* ******** ******** *** **** ********* **** ****** hahahaha***...