Balkon auto blue dream grow yardım gerekli

mavci07

Yeni üye
Selam kankalar

Blue dream auto flower bitkim var 0 maliyette balkonda yapmaya çalışıyorum havalar burda gündüzleri 28 30 derece geceleri içeriye alıyorum.
verdiğim suyun ph'ı 7. 2 günde bir 100 ml su veriyorum fakat boyu bana göre sabit kaldı gibi bir gelişme göremiyorum. Sizce normalmi ?

Mertali54

Doktor
kardesım yanlısların var bır kere o saksıda olmaz gelısım yok dıyorsun hava alıcak bır yerı yok kı bıtkının nasıl buyusun su ıse ph 5.5 ila 6.5 arasında olmalı ve vermen gereken gubreler var

kanka bitkileri daha yumuşak bir toprağa alıp saksını biraz büyütsen bitki ilerleyen döenmde iyice gelişir önem vermiyorum dersen de daha yumuşak bir toprak seçik 5 lik şişenin eeetrafını siyah elektrik bandıyla bantla kökler güneş almasın

kushuchtu

Yeni üye
arkadaşların dediklerine ek olarak da her gün sulamayı kes, yoksa öldüreceksin bitkiyi. saksı düzgünce sulanır sonra kuruyana kadar sulanmaz.

kushuchtu

Yeni üye
kullandığın toprak da aşırı killi bahçe toprağına benziyor, gidip 10tl verip dandik de olsa torf alsaydın keşke. bahçe toprağından türlü türlü parazit gelir, içeriği belli değildir, üstüne killi olduğu için kökleri içinde salması çok zor.

varmibisey

Kıdemli Üye
O bitki kökten değil yapraktan besleniyor küçük olduğu için sen nem i yükseltmezsen büyümez toprak ve saksı konusuna gitmiyorum bile

C

Canna

Guest
Gündüz disarari gece iceri, bitkinin felegi sasar. 5 lt pet su sisesinin incelen kismini kes üzerine bir cok delik ac,icine su püskürt filizin üstüne kapat. O toprakta cok zor yani olmaz, topragi degistirtir ve topraga %30 perlit karistir. Bitkinin yerini degistirip durma, geceleri soguktan korumak icin yöntem bul, eski bir battaniye, isiticili battaniye gibi. Daha yazilacak cok sey var , sen bu önerilerimi yerine getirisen bir hasat alirsin. Yoksa o filizler gider.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **** ** *
  • E ErdemRS6:
    **** ** * ***** * ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ***** **** ******
  • E ErdemRS6:
    ******* ***** **** ***** **
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    ****** ********** ** *
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    hahahaha **** **** **** ***** ****** ** **********
  • Z ZzındıK:
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
    **** ***** ***** **** ********** * ********** ******* ** ****** ********** *** ****** hahahaha* *****
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ** ****** ********* ******** * ** ***** *** ******* hahahaha*** * hahahaha*
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • Z ZzındıK:
    *** ****** **** * ******** ** ** *** ********* *** ********** ********* ** **
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ***** ***** ********
  • Z ZzındıK:
    ******** **** ****** ***** ******* **** ********* ******** ********* ***** ****** ** ** hahahaha**
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: * **** *** ******