Başlangıç Aşaması

razorka

Yeni üye
Öncelikle herkese iyi hasatlar. Bir arkadaşımın elinde feminesed tohum var. Yanlış hatırlamıyorsam purple haze olmalı tohumları buzlukta saklıyor. Öncelikle ben Türkiye şartları dolayısıyla bu ilaçlımı, doğal mı veya bune boşuna para verdik gibi diyaloglardan sıkıldığım için kendim yetiştirmek istiyorum benim için ortalama hasat yeterli olacaktır çok aoayal bir içiciyim. En düşük bütçe ile kurabileceğim sistem konusunda yardım ve öneri istiyorum sizlerden ayrıca tohumlar donduktan sonra kullanılamaz ise feminize tohum mu yoksa autoflower tohum mu istediğimi karşılar bu arad ufak bir evde tek yaşıyorum ama cok büyük alanlar ayıramam. Kısacası amacım en ufak maliyet ve alan ile doğal temiz bir bitki yetiltirmek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Weed4emre Weed4emre:
  • Weed4emre Weed4emre:
    ***** ** ******* ***** ** hahahaha* *** ***** ****** ****** **** ***** ****** hahahaha**
  • K klasiktalha:
  • Weed4emre Weed4emre:
    ****** ***** **** **** ** ********* ********* **** hahahaha** ****** ***** *** **** ** ******* ********
  • K klasiktalha:
    hahahaha ****** ***** ****
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    hahahaha** **** ****** *** ** ********** *** hahahaha****** *** ** hahahaha**** hahahaha*****
  • K klasiktalha:
    hahahaha* **** ** ***** ***
  • Weed4emre Weed4emre:
    hahahaha** ** ***** *****
  • K klasiktalha:
    hahahaha* **** **
  • Weed4emre Weed4emre:
    ******* hahahaha* ***** **** ****
  • K klasiktalha:
  • Weed4emre Weed4emre:
    **** ******* ***** ****** ****** ****** **** hahahaha ******* ******* ****** ******* ***** ********** ***** hahahaha* ****
  • Tokarev Tokarev:
    hahahaha***
  • Tokarev Tokarev:
  • Weed4emre Weed4emre:
    +1
  • Tokarev Tokarev:
    *** ****** hahahaha* hahahaha***
  • Tokarev Tokarev:
  • K klasiktalha:
    ***** * hahahaha hahahaha **** ********* *** ********* ******* ***** ****** ****** ****** **** hahahaha ******* ******* ****** ******* ***** ********** ***** hahahaha* ****
    +1
  • Tokarev Tokarev:
    ****** ****** *** **
  • K klasiktalha:
    ***** ****** ****** ********** ******* ****** hahahaha* **** ********* ****** ******* ******** ** ****** ******** *********
  • Weed4emre Weed4emre:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** hahahaha ***** ****** ******** **** ** *********
  • Weed4emre Weed4emre:
    ******* *** ********* hahahaha*
    Weed4emre Weed4emre: ******* *** ********* hahahaha*