Başarılı mı tam anlamadım :s

Member420

Yeni üye
3 ay vegde geçirsen, toprakta bile yarım kilodan yukarı alırsın. Adam dwc diyor, toprakta auto yetiştirip 30-40 gr ( eğitimle 60-100) alan kişilerin 2 kilo denilince altında başka şeyler araması gayet normal.
Kişisel fikrim; Eldeki verilere göre o kadar veg dönemine daha fazla hasat olmalıydı. Gübre, ışık vs. Değişkenlik gösterir tabi. Lakin 2 kg azlığına üzülecek bir hasat tabiki değil.
Daha bol hasatlara, dumanın bol olsun.

Ü

Üye silindi 22791

Guest
Tebrikler kanka. Bu growla ilgili elindeki resimlerle bir günlük oluşturursan çok seviniriz. Çok kişi takip eder.

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Selamlar
Dwc 5xblue dream photo
Kabin 150x150x235
5 photo sığar mı bu kabine scrog var 2 adet

BosCo

Kıdemli Üye
Bastan sona okudum, hakikaten bazi yorumlar cok saçma. Kisiyi tanimadan bilmeden yaftalamak cok kotu bir davranis. Neyse gereksiz seyler bunlar, cunku bitkiler mukemmel. Eline emegine saglik kanka, harika bakmissin.
Yok ya ben yeni tohumda dwc yi kurayim, gaza geldim :D

Ü

Üye silindi 22832

Guest
suyu kaç derece tuttun ? chiller var mıydı? ne sıklıkla rezervuar değiştirdin?
kökler saksı kadar büyük olunca hava taşın yeterli kaldı mı?

Karşınızdaki kişiyi tanımadan niye boş yapıp adamı küstürdünüz ki kankalar, fotolarla birlikte golü atıp duman olmuş herif.. dwc konusunda tecrübelerini aktarırdı bize iyi olurdu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** **** ****** ******