Başarılı mı tam anlamadım :s

Diego

Yeni üye
2 kök bitki için 1,5mx1,5mx2m lik bir alanda, 4 adet sf2000 kullandım. Sürecin tamamı 5 ay sürdü.Hasat ettikten sonra, ilk bir haftalık kurutma sonrası dengelenen %62 nem ile elde ettiğim hasat yaklaşık 2 kg. Sizce nasıl?

Diego

Yeni üye
Yani çok başarılı sayılmaz. Bir bitki diğerinin yarısı idi gerçi, wegde çakılı kalmıştı bir ay gelişemedi.

Ü

Üye silindi 22514

Guest
Maili ne yapcaz kanka atsan bizde görsek ilham alsak

Ü

Üye silindi 13123

Guest
2 kilo kuru hasat için o alan yetmez kardeşim hele ki 2 kök ile istersen 4 değil 5 qb bas gene fayda etmez :) forumda 17 kökten 2500 gram kuru alan vardı 2 bitki 2500 gram kuru sadece trol olur.Bir husus daha dikkatimi çekti bir kaç yorumda millete ışık satmaya çalışır bi imayla led yapan bir arkadaşım var demişsin çok çakal hareketler kanka bunlar bu konuyla birleşince düşündürüyor.

El_Takashi

Kıdemli Üye
2 kilo kuru hasat için o alan yetmez kardeşim hele ki 2 kök ile istersen 4 değil 5 qb bas gene fayda etmez :) forumda 17 kökten 2500 gram kuru alan vardı 2 bitki 2500 gram kuru sadece trol olur.Bir husus daha dikkatimi çekti bir kaç yorumda millete ışık satmaya çalışır bi imayla led yapan bir arkadaşım var demişsin çok çakal hareketler kanka bunlar bu konuyla birleşince düşündürüyor.
Çok kekoca ya

Diego

Yeni üye
Ayrıca ben sf2000 kullandım dedim. Üreticininkini de önerdim sadece. Işıkla ilgisi yok durumumun.

Diego

Yeni üye
Ayrıca ben sf2000 kullandım dedim. Üreticininkini de önerdim sadece. Işıkla ilgisi yok durumumun.

Bütçe meselemi düşündüğümde substitude bir ürün kategorisinde türkiyeden almak. Herkes kendi fikrini beyan ediyor de mi? Ayrıca ben bilimsel olarak doğru bir şeyden bahsediyorum. Ne gibi bir argümanla bunu söyleyebilirsin ki. Saçma yani.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** ******* ******** ** ******* ****** ******* *********** dready ****
  • Avare Avare:
    dready* ****** *** ** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    +1
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ******
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ** **** ******* **** *** ******** ** ******* ** ****** ***** ******* ******** ****** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ****** *** **** ****** ***
    +1
  • Avare Avare:
    ***** **** ******* ***** **** ******* ** ******* * ******* ***** ***** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** ** * ******* ******* ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    *********** ***** **
  • Avare Avare:
    ******* ******** ******* ****** ***** * ***** ****** ********* *** *** ***** ********* dready** ***** ****** ***** ***** ****** *** ********* *** **** ****** ***
  • Avare Avare:
    *** ******* *** **** dready**** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    *** ****** **** ** dready****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** ****** dready*** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready **** *** ***** dready* ******
  • Avare Avare:
    ****** ******* *********** ******* ** ***** ****** ******** ***** * ***** ****** ********
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** **** ****** ** ****** *** dready* ** * ********** *** ***** **** ** ***
    Avare Avare: ***** **** ****** ** ****** *** dready* ** * ********** *** ***** **** ** ***