Başımdan geçen bir bayılma macerası

Shammy

Kıdemli Üye
O zamanlar evliliğimin 3. Senesi daha eşim ot içtiğimi bilmiyor. O gün işten çıktım ama bir de acım hiç sormayın Suriyelilerin felafel dediği bir şey var yeni açılmış arkadaş önermişti dedim deneyeyim onu yedim gezmem gereken 3 adette düğünüm var. Bizim buralarda düğünde zorla yemeğe oturtur lokmalarına kadar takip ederler yiyormu diye. Neyse 2 düğüne gittim onlarda da birazcık yedim ama artık çatlayacak durumdayım. 3. Düğüne dayim ve yengemide aldım benim arabayla buradaki köylerden birine gittik. Oradada mecburen dayımla birlikte masaya oturduk. Masada birde arkadaş var öyle pek samimiyetin olmadığı ordada ye diyorlar ama içimden küfür ediyorum nereme yiyeyim **** diye. O ara iş yerinden bir arkadaş o köyden geldi yanıma kardeşim ot var içelim mi dedi. Dedim içmeyi geç yerim zaten harmanım arabaya atladık bunun evine gittik bu arada saat akşam 7 8 civarları bunlar olurken ve dayım ile yengem geri benim arabayla dönecekler. Yolda arkadaş bana çok sağlam ot altına sicmaya don ara dedi ama ben en fazla ne olabilir diyorum bizim buralara öyle sağlam ot zor gelir. Neyse tezgah hazır kovada alacaz bu bir çıkarttı bir kavanoz ot birde kapak yapmış pezevenk sanırsın 100 dönümlük tarla için sonda atmış. 3 kapak arka arkaya aldık birde ortak arkadaş için güzellik verdi düğüne geri Yola çıktık yol dediysem arabayla 5 dk uzak değil yani düğün yerine gittik arkadaş hadi inelim dedi bende tık yok dedim ben çok kötüyüm arka koltuğa geçtim geçer geçmez kapıyı açıp kustum büyük ihtimalle yediklerimden dolayı ama ne kusma anlatamam yani o kadar yedikten sonra. Arkadaş kalk biraz dolaşalım hava al dedi düğünün karşısında mezar var duvarının kenarından 40 50 metre gittik ben olduğum yere oturdum. Dedim daha fazla yuruyemem ben arkadaşa sen arabayı getir buraya git etiket olma dedim bu dediğim saat 20.30 felan. Ben bir bayılmışım gözümü bir açtım düğün dernek kalmamış ortalıkta telefonun şarjı bitmiş aramalardan araba eski saat kaç haberim yok dayım ve yengem neyle gittiler bilmiyorum evde eşim ne halde ne tepki verecek bilmiyorum neyse bastım şehire eve geldim kapının önünde müptezel kuzenim ve arkadaş var. Onlara kadar haber vermişler ama kafam hala dassak gibi olm neredesin seni arıyoruz vs. Dedim saat kaç 2.30 dediler yani ben 2 de uyanmisim. Kuzen bana eşine şöyle söyledim çaktırma felan dedi ama anlamadım o kafayla hala kendi kendime hanıma ne diyecem diye kara kara düşünerek çıktım eve girdim eşim ağlamaklı. Annem 1 sene önce vefat etmişti kuzende eşime alkol içip annesinin mezarında sızdı demiş. Yani azar işitip dayak yemem gereken yerde bir de şefkat ve merhamet gördüm:) tabi 1 yıl sonra ot içtiğimi artık öğrendiğinde gerçeği anlattım:) buda böyle bir anım kafam iyi paylaşayım dedim...

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********