BİTKİYE BİRŞEY OLUYOR YARDIM

Quica

Yeni üye
Kankalar bitkim auto 17. Gününde outdoor yapiyorum bitkileri saksıya aldıktan sonraki ilk sulamamda bir bitkimin yeni yapraklarında yanma gibi birşeyler oluştu ne olduğunu bilmiyorum bana  yardım edin bu şey ilerler mi veya bitkinin gelişimnde sorun olur mu?
https://m.imgur.com/ioUlHo2

anilsaran

Yeni üye
Dostum bitki sağlam duruyor yanma falan göremedim ama eğer varsaki gübre veriyorsan gübre fazla gelmiş olabilir sıkıntı etme bitki bu haldeyse devam düzelir o

Quica

Yeni üye
Kanka bitkiye hiç gübre vermedim bu gübre vermeden oldu  yeni yaprakların ucununda çok küçük dikkat ettiysen yanık gibi anlayamadım bu gün başladım gübre vermeye o yüzden gübrenin fazla gelmesiyle alakalı değil.  ph kontrol etmeden suladım 15 gün boyunca ama diğerleri sapasağlam sadece bunda var bu olay yorumun için teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******