Büyüteç ile sömek kontrolü

Jonnywalker

Yeni üye
Arkadaşlar hepinizin dumanı bol olsun aldığım büyüteç ile sömek kontrolü yaptım resimler bunlar vereceğiniz önerileri dinlemek isterim artık olmuş mu bunlar

Jonnywalker

Yeni üye
kanka inşallah iyi çıkar ama bence de tricomların en az 1 haftası daha vardı hasada.. kafa raporunu bekliyoruz artık.
knka sadece ortadaki anadalı kırıldı yan dalları sağlam. Diğer saksıyla bu saksıdan kalan dalları 1 hafta daha bakıcam . Gözlemlerimi tekrar atarım. Kafa raporuna gelecek olursak fırında kurutup içtiğimde baskılı ve yoğun kafası var ama çok beğenmemiştim 2 kişiye denettirdim kokain ni var bunda dediler

Kndi kuruyunca potansiyeli cikar. Suni hizli kurutma thc yi öldürüyor bence

knka sadece ortadaki anadalı kırıldı yan dalları sağlam. Diğer saksıyla bu saksıdan kalan dalları 1 hafta daha bakıcam . Gözlemlerimi tekrar atarım. Kafa raporuna gelecek olursak fırında kurutup içtiğimde baskılı ve yoğun kafası var ama çok beğenmemiştim 2 kişiye denettirdim kokain ni var bunda dediler

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka fermente ettin mi? etmediysen ve bu halde bile iyiyse asıl fermenteden sonra gör sen :))

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Hayır fermante etmedi. düz fırında kuruttum. Fermante işlemiyle ilgili bilgi verirseniz sevinirim
kankacıım astın kuruttun. kuruduktan sonra tepsiye koy. iri yaprakları hasat et. sonra sömek sömek ufak ufak parçalara ayır. bir kavanozun içine koy. kavanoz vakumlu kapaklardan ise çok iyi olur. yine tercihen karanlıkta kavanozun ağzını kapat. ertesi gün kapağı aç en az 5-10 dakka havalansın kızlar. sonra yine kapat. 24 saat sonra yine aç kapağı bi yarım saat havalandır. bu döngüyü en az 3-4 gün yap bi de öyle iç.. ama hepsini çıkarma içmek için. bir sömeği al kapat. ertesi gün sömek alırken bırak az daha havalansın sonra yine kapat. bitene kadar hep böyle sömek sömek al, havalandır kapat. iyice fermente olur. biraz hava alıp bekledikçe daha iyi-kalıcı kafalar verir ;)

Jonnywalker

Yeni üye
kankacıım astın kuruttun. kuruduktan sonra tepsiye koy. iri yaprakları hasat et. sonra sömek sömek ufak ufak parçalara ayır. bir kavanozun içine koy. kavanoz vakumlu kapaklardan ise çok iyi olur. yine tercihen karanlıkta kavanozun ağzını kapat. ertesi gün kapağı aç en az 5-10 dakka havalansın kızlar. sonra yine kapat. 24 saat sonra yine aç kapağı bi yarım saat havalandır. bu döngüyü en az 3-4 gün yap bi de öyle iç.. ama hepsini çıkarma içmek için. bir sömeği al kapat. ertesi gün sömek alırken bırak az daha havalansın sonra yine kapat. bitene kadar hep böyle sömek sömek al, havalandır kapat. iyice fermente olur. biraz hava alıp bekledikçe daha iyi-kalıcı kafalar verir ;)
Teşekkür ederim hasatı yaptıktan sonra deniyeceğim. Zaten kısıtlı thc miz var onuda kaybetmeyelim

Börü

Üye
Kanka bitki kuruduğunda ortalama ne kadar fire veriyor atıyorum yarım kilo yaş kuruyunca kaç grama düşer .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** ******* ******** ** ******* ****** ******* *********** dready ****
  • Avare Avare:
    dready* ****** *** ** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    +1
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ******
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ** **** ******* **** *** ******** ** ******* ** ****** ***** ******* ******** ****** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ****** *** **** ****** ***
    +1
  • Avare Avare:
    ***** **** ******* ***** **** ******* ** ******* * ******* ***** ***** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** ** * ******* ******* ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    *********** ***** **
  • Avare Avare:
    ******* ******** ******* ****** ***** * ***** ****** ********* *** *** ***** ********* dready** ***** ****** ***** ***** ****** *** ********* *** **** ****** ***
  • Avare Avare:
    *** ******* *** **** dready**** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    *** ****** **** ** dready****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** ****** dready*** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready **** *** ***** dready* ******
  • Avare Avare:
    ****** ******* *********** ******* ** ***** ****** ******** ***** * ***** ****** ********
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** **** ****** ** ****** *** dready* ** * ********** *** ***** **** ** ***
    Avare Avare: ***** **** ****** ** ****** *** dready* ** * ********** *** ***** **** ** ***