Bölgesel Kırmızılıklar Var, Ne Olabilir?

YouDet

Üye
Kankalar selam. Bir problem olmayabilir fakat içim rahat etsin istiyorum. Kızlarımda birkaç yerde böyle bordoluklar morluklar var. Sebebi nedir bilmiyorum. Bilenler aydınlatırsa çok sevinirim.

Saygılarımla

YouDet

Genetik: Purple Haze (3 Kök)
Toprak: Biobizz Light Mix
Işık: 3 Adet 50W Beyaz Torch, 2 Adet 130W Panel
Gübre ve Takviyeler: 20.20.20+me , sıvı amino asit, calmag (3 4 gündür sadece yapraktan)

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka o yapraklarin dallarinin morarmasi ya potasyun eksikliginen yada calmag, sende ki sebeb calmak eksikligi.Ayrica bak yapraklarin damarlari beyazlasmis ve yapraklarin rengi yesil,acik yesil, beyazimsi olmus, bu da calmag eksikliginde olur. Calmag ver düzelir.

UFUK...

Kıdemli Üye
K
Kanka o yapraklarin dallarinin morarmasi ya potasyun eksikliginen yada calmag, sende ki sebeb calmak eksikligi.Ayrica bak yapraklarin damarlari beyazlasmis ve yapraklarin rengi yesil,acik yesil, beyazimsi olmus, bu da calmag eksikliginde olur. Calmag ver düzelir.
Kanka bana biraz ışık bronzlaştırmiş gibi geldi ama sen daha iyi bilirsin tabi ki.

YouDet

Üye

Kanka calmag veriyorum akşamları ışık kapanmadan 1 saat önce kadar. Yapraktan fısfıs olarak. Devam edeyim o halde teşekkür ettim

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka zaten yeni baslamis, yani calmag eksikli asiri degil, takip et yapraklari, tek ton canli yesil olana kadar günde bir kere calmag vermeye devam. Tahminim 2 kere daha versen yetecek. Ama ondan sonra haftada 1 düzenli ver.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • L lionelmessi:
    hahahaha *****
  • L lionelmessi:
  • L lionelmessi:
    ******** ********** hahahaha* ****
  • L lionelmessi:
    ***** hahahaha** ********* ***** ******* hahahaha *** ********* ****** **** **
  • H H4.20:
  • L lionelmessi:
  • H H4.20:
    ******** hahahaha** ***** ***** *******
  • L lionelmessi:
  • H H4.20:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
    ********* ******** hahahaha *********
  • Piranaa Piranaa:
    ******* **** hahahaha ****
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
    ****** ********** hahahaha*** **** ******** **** ******** ********
  • Piranaa Piranaa:
  • Piranaa Piranaa:
  • ColombianSun ColombianSun:
    hahahaha** ***** hahahaha ****** **** hahahaha **** ***** ********* * ******** ****** ***** hahahaha*
  • ColombianSun ColombianSun:
    ****** ****** ***** *** **** ***** ** **** ****** ********* ******* ***** **
    ColombianSun ColombianSun: ****** ****** ***** *** **** ***** ** **** ****** ********* ******* ***** **