Böcekler İstila ediyorlar , Yardım.

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Kanka öncelikle selamlar. Paran var ise leaf coat var grow marketlerde ondan kullanabilirsin. Yada sirkeli ve aspirinli suyu karıştırıp saksının sağına soluna üstüne ( üstüne derken içine kesinlikle değil ) spreyleyerek denemek. Bitkiye temas etmemesine dikkat et. Saygılar

theum1t

Yeni üye
arkadaşlar cok teşekkürler

uyguladıgım cozum ; 

1 baş sarımsak , 1 dal tütün , 1 dal sigaranın külü , biraz sıvı sabun bunlari 24 saat beklettim karıştırıp 1 bardak suyla , bugun aksam spreylicem yapraklara bakalım :(

cancos84

Yeni üye
kanka aynı sorun bendede var ne yapsam bilemedim ışığa gelip duruyolar üzülerek de soykırım uygulamak zorunda kalıyorum sigara kulu izmaritini duymuştum fakat bitkilere zarar verebilir diye denemedim nedir bunun çözümü

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Cannacure var kankalar growkentte girip aciklamasini okuyun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******