BÖBREK HASTALIĞI -BÖBREK TAŞI

ba2pac

Yeni Üye
İyi günleriniz olsun.Annemde böbrek taşı var böbreğinde aşırı ağrı var ve bu ağrı kesici ve serumla geçmiyor . Esrar’lı bir tavsiyeniz var mı Sanırım bazı genetikler buna çare oluyormuş buna dayanarak soruyorum teşekkürler

Cvp: BÖBREK HASTALIĞI -BÖBREK TAŞI

ba2pac' Alıntı:
İyi günleriniz olsun.Annemde böbrek taşı var böbreğinde aşırı ağrı var ve bu ağrı kesici ve serumla geçmiyor . Esrar’lı bir tavsiyeniz var mı Sanırım bazı genetikler buna çare oluyormuş buna dayanarak soruyorum teşekkürler

Dostum bi balik turu var onu ogrenirim donerim ben sana o cok iyi geliyo babamdada vardi

Eksina baligi knka arastir biraz bu cok iyi

Dodo

Üye
Cvp: BÖBREK HASTALIĞI -BÖBREK TAŞI

Kanunsuz34' Alıntı:
ba2pac' Alıntı:

Dostum bi balik turu var onu ogrenirim donerim ben sana o cok iyi geliyo babamdada vardi

Eksina baligi knka arastir biraz bu cok iyi

Ekşinanın (hepsinde değil sadece dişilerindeydi galiba) kafalarında taş gibi bisey oluyo kanka onu kaynatip yiyosun cok agrisi varsa cbd yagi getirt bazi cbd yaglari var millet sprite'a karistirip iciyor oyle daha mantikli anneye 3lü sarıp icirecek halin yok kanka allah şifa versin

blhack

Yeni Üye
Kanka esrar ile böbreğin bir ilişkisi var mı bilmiyorum ama genelde bira tavsiye edilir böbrek taşı için alkolsüz bira da içilebilir.

Maruk

Üye
Kanka gecmis olsun maydanozu kaynatip suyunu icerebilirsin böbreklere iyi gelir ve cok normal su tuketmesi lazim