Azot fazlalığı

okuyombenya

Yeni üye
Beyler azot fazlalığının belirtileri neler 2 bitkimin daha koyu yaprakları eğer belirtisi koyu yapraklarsa kesicem azot vermeyi çiçeğe sokucam yakında bitkilerimi böyle bi problem yaşamak istemem. Bir de hastalıklarla ilgili pdf gibi bişey paylaşmıştı biri elinde ondan olan varsa link atabilir mi telefonum sıfırlanınca gitti bende olan link

okuyombenya

Yeni üye
Çok teşekkür ederim azot fazlalığı demiştin o günden beri daha dikkatimi çekiyo yapraklar. Normalde 4litre suya 12ml öneriyolardı 5 6 ml veriyodum hala aynı, 3ml vericem bir dahaki dolu sulamamda hala devam ediyo olursa tamamen kesicem azotu

OttoMan347

√SEFİR√
Çok teşekkür ederim azot fazlalığı demiştin o günden beri daha dikkatimi çekiyo yapraklar. Normalde 4litre suya 12ml öneriyolardı 5 6 ml veriyodum hala aynı, 3ml vericem bir dahaki dolu sulamamda hala devam ediyo olursa tamamen kesicem azotu
Kanka azot fazlalığı var dememiştim, bunun bi tık üstü azot fazlalığı demiştim :) yapraklar parlak renk olur böyle çok koyu yeşil olur. Çiçeğe girecek ve çiçekteki bitkiye olmasını istemeyeceğimiz şeylerin başında geliyor çünkü azot toksidesi potasyumu kilitler. Sadece gözlemli ve dikkatli git yeter

okuyombenya

Yeni üye
Kanka azot fazlalığı var dememiştim, bunun bi tık üstü azot fazlalığı demiştim :) yapraklar parlak renk olur böyle çok koyu yeşil olur. Çiçeğe girecek ve çiçekteki bitkiye olmasını istemeyeceğimiz şeylerin başında geliyor çünkü azot toksidesi potasyumu kilitler. Sadece gözlemli ve dikkatli git yeter
Bugün ışıklar kapalıyken çekmiştim öndeki saksıyla arkadaki ikisinin farkına bak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********