Aynı toprak

zeko dayi

Müptezel
Merhabalar arkadaşlar geçen kullandığım allmix toprağımı güzelce yıkadım tekrar kullancam sorun olurmu varmı deneyen

kaiser

Kıdemli Üye
Toprağı iyice yıkadıktan sonra ince katman şeklinde ser kanka tamamen kurusun kullan ama ilk aldığın haldeki formunu koruyamaz sorunlar yaşatır gübreleme sıklığın artabilir mesela toprağı yıkayıp kullandığın için

kaiser

Kıdemli Üye
Toz tarçın veriyorlar, sirkeyle ph ayarlayarak verebilirsin toprağı iyice kurut zaten sinek kalmaz ama nihai çözüm neem azal

zeko dayi

Müptezel
Toz tarçın veriyorlar, sirkeyle ph ayarlayarak verebilirsin toprağı iyice kurut zaten sinek kalmaz ama nihai çözüm neem azal
Yarın olmazsa iyice araştırayım 5 tane bardağa koydum patlamasını bekliyorum patlamadan hazırlık yapım dedim topraklarda başını aldı gitti

OttoMan347

√SEFİR√
Elinde hesi power zyme ve root complex varsa veya aynı görevi gören farklı marka gübreler. Eski ağacın köklerini ayıklama dursun. Growda besin olacaklar tıpkı solucanlar beslenmiş ve dışkı bırakmış gibi hem azot hem micro besinleri oluşturacak. Bahsettiğim özellik salülaz içeren gübreler için geçerli

varmibisey

Kıdemli Üye
Elinde hesi power zyme ve root complex varsa veya aynı görevi gören farklı marka gübreler. Eski ağacın köklerini ayıklama dursun. Growda besin olacaklar tıpkı solucanlar beslenmiş ve dışkı bırakmış gibi hem azot hem micro besinleri oluşturacak. Bahsettiğim özellik salülaz içeren gübreler için geçerli
O gübreler bende var tamda dediğin gibi yaptım kalın olan ana kökleri çıkardım sadece ince olanlar kaldı kanka hesi gubre kullanıyormusun sen tecrübelerini aktarılmasın gübre hakkında

OttoMan347

√SEFİR√
Hesi kullanım tablosundan şaşma sonuçlar böyle. İyi bakar gözlemli ve kontrollü gidersen yaprak kaybetmeden hasatını alırsın
O gübreler bende var tamda dediğin gibi yaptım kalın olan ana kökleri çıkardım sadece ince olanlar kaldı kanka hesi gubre kullanıyormusun sen tecrübelerini aktarılmasın gübre hakkında

Brother

Doktor
Daha verimli olur sendede sinek varmı
Vardı sinek ilacı sıktım toprağına felan biraz kökleri yandı ama gerçekten çok rahatsız etmeye başlamıştı
sonrasın da toprağa soğan kabuğu - tarçın gibi şeyleri denedim bi türlü gitmediler
sonra kendi kendilerine yok oldular sebebini çözemedim :D
onların çözümü sarı yapışkan bantlar var başka bişi çözmüyor

zeko dayi

Müptezel
Vardı sinek ilacı sıktım toprağına felan biraz kökleri yandı ama gerçekten çok rahatsız etmeye başlamıştı
sonrasın da toprağa soğan kabuğu - tarçın gibi şeyleri denedim bi türlü gitmediler
sonra kendi kendilerine yok oldular sebebini çözemedim :D
onların çözümü sarı yapışkan bantlar var başka bişi çözmüyor
Yandık desene :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    +1
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** ********* +1