Aynı kabinde hasatı gelen ve gelmeyen bitkinin karanlık sorunu

Kuşcu

Üye
Merhaba arkadaşlar forumda bulamadım konuyu Ak47 bitkimin hasat zamanı geldi ama aynı kabin içindeki lemon haze bitkimin tahmini 10 günü var bunları nasıl karanlığa alıyım kafam baya karıştı sorunu çözemiyorum kabin dışında karanlığa alsam ak47leri koku olucak lemon hazeleri çıkarsam yine koku olucak
Not:ak47 3 adet lomon haze 2 adet

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Merhaba arkadaşlar forumda bulamadım konuyu Ak47 bitkimin hasat zamanı geldi ama aynı kabin içindeki lemon haze bitkimin tahmini 10 günü var bunları nasıl karanlığa alıyım kafam baya karıştı sorunu çözemiyorum kabin dışında karanlığa alsam ak47leri koku olucak lemon hazeleri çıkarsam yine koku olucak
Not:ak47 3 adet lomon haze 2 adet
Kanka ayni kabin cinde farkli genetik yetistirmek sorun yaratir. Hatta ayni genetikten olan tohumlar bile ayni gelismez sorun yaratabilir. Türkcemiz de bir deyim var nabzina göre serbet

Kuşcu

Üye
Son çare yedek küçük kabin olmadığı için en büyük boy koli aldım onun içine aldım 2sini 2 gün karanlık sonra balta diğeride 2,3güne olur sonra oda 2,3gün karanlık balta

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yapma sikinti her hata sana tecrübe. Cok basarili bir adam sormuslar ...... basarinizin sebebi nedir diye .... cevap ``tecrübe`` ikinci soru tecrübelerinizi neye borclusunuz....... yaptigim hatalara .)

Kuşcu

Üye
Kral aslında birden fazla bitki var çok afedersin bizimkisi osuruktan nem kapmak gibi bişey yan komşunun balkonla aramda 1.5metre var içeride kurutmayı tercih ediyorum yinede ilgilendiğim için çok sağol

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka görüntüden cekiniyorsan bilmem ama kokudan cekiniyorsan koy senin kizlarin yanina ek bir kac nane veya onun gibi kokulu bitkiler. Koku sikintisi azalir. Tabiki ayri saksilailarda :)

Kuşcu

Üye
Kanka görüntüden cekiniyorsan bilmem ama kokudan cekiniyorsan koy senin kizlarin yanina ek bir kac nane veya onun gibi kokulu bitkiler. Koku sikintisi azalir. Tabiki ayri saksilailarda :)
Yan binayla aramızdaki mesafe 1.5m gibi ve karşı komşu benden 1metre yüksekte kalıyo onun balkonla benim balkon yani o yüzden nane tarlası olsa yetmez:)toplam 5bitki

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O zaman dikkat et ispiyoncu cikmasin yada komsularinida bizim keyfe alistir, :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
tabiki en mantiklisi o komsularin sana katilirsa hic sorun cikmaz, :)

Son çare yedek küçük kabin olmadığı için en büyük boy koli aldım onun içine aldım 2sini 2 gün karanlık sonra balta diğeride 2,3güne olur sonra oda 2,3gün karanlık balta
Aynı sorun bende de var. Kutuyu tek yerden delip kalbinle, koli arasına boru çekiceksin ancak etkili çekecek mi ve hava akışı için sadece kalbinle koli arası boru yetecek midir? Kabin içine koliyi koyup, yuvarlak değilde çizikler halinde hava boşlukları açsam, içeri giren eser miktar ışık, sorun yaratır mı ki? Koku problem olur bende de

Kuşcu

Üye
Aynı sorun bende de var. Kutuyu tek yerden delip kalbinle, koli arasına boru çekiceksin ancak etkili çekecek mi ve hava akışı için sadece kalbinle koli arası boru yetecek midir? Kabin içine koliyi koyup, yuvarlak değilde çizikler halinde hava boşlukları açsam, içeri giren eser miktar ışık, sorun yaratır mı ki? Koku problem olur bende de
Sorunu çözdüm, giriş fanının borusu varya onun kolinin kenarından %10-20arası çekiş yapıyor diğer yarısında odadançekiş yapıyor tam kenara denk getirdim hem temiz hava çekiyor hemde kolinin içindeki pis havayı çekiyor

Sorunu çözdüm, giriş fanının borusu varya onun kolinin kenarından %10-20arası çekiş yapıyor diğer yarısında odadançekiş yapıyor tam kenara denk getirdim hem temiz hava çekiyor hemde kolinin içindeki pis havayı çekiyor
Dostum tam demek istediğini anlayamadım, diğer yarısı falan derken ne demek istedin, tam ayrıntılı anlatır mısın? Bende de çok büyük sorun olarak görünen tek konu burası, o nedenle irdelemekteyim. Teşekkür ederşm şimdiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
    ******* ****** ****** hahahaha hahahaha*
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • B bongalov:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha* ****** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha*** **
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha*** ********* hahahaha* ****** *****
    +1
    +1
  • B bingoo:
    *** **** ***** *** * * * * *** ** ** hahahaha* ******** *** *** ******
  • içiciadam içiciadam:
    * ***** ***** *** **** ***** *** * * * * *** ** ** hahahaha* ******** *** *** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Mordecai Mordecai:
  • B bingoo:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********* ******** hahahaha*** ********
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha ****** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** hahahaha ** *** ** ****** *********
  • B bongalov:
    ****** ****** **** ******** ******* ***** ******* ***** ****** ******** ******** ******* ******** * ******* **** ****** ******* ******* **** ********* ****** ***** hahahaha
    +2
  • B bongalov:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: *