Aynı kabın içinde boyları ve cinsleri ayrı bitkiler yardım

Acemiciftci

Yeni üye
Kankalar öncelikle selamün aleyküm şöyle bi sorunumuz var ilk growum arkadaşım degeneticadan tohumları sipariş etti ama genetiklerin adıni cinsini unutmuş ve ben bunları ektim fakat biri auto biri photo galiba resimlerden görüldüğü gibi bunda bı sorun yok fakat boyları farklı bu ışık mesafesini nasıl ayarlicam 2 bitki arasında çok cm ışık farkı oluyor yardım lutfen

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kankalar öncelikle selamün aleyküm şöyle bi sorunumuz var ilk growum arkadaşım degeneticadan tohumları sipariş etti ama genetiklerin adıni cinsini unutmuş ve ben bunları ektim fakat biri auto biri photo galiba resimlerden görüldüğü gibi bunda bı sorun yok fakat boyları farklı bu ışık mesafesini nasıl ayarlicam 2 bitki arasında çok cm ışık farkı oluyor yardım lutfen

Bro altına bir çok şey koyup destekleyebilirsin işe yaramayan kitaplar bile olabilir.

Yesil888

Ordinaryüs
Auto yada photo iki bitkide ayni degerde isik ister, eger biri auto biri photo diye düsünüyorsan 18/6 isikla devam et. Auto olan cicege girer photo girmez. Autoyu hasat edersin, 12/12 isik döngüsüne alirsin photoda cicege girer.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    siyah1117 siyah1117: **** ***