Ayahuasca

Koray06

Yeni üye
Beyler bunun çayını aldım bir yerden. Ama nasıl yapsam bilemedim. Var mı Ayahuasca çayı deneyen ? Türkiye de alan ? Evinde içen az biraz? DMT muhabbeti diyorlar. İçinde yokmuş ama bizim içimizde ki DMT üretim merkezini tetikliyormuş falan filan. Ruhani temizlik falan diyorlar da nasıl bir şey beni bekliyor bilemedim. (Ottur günahı yoktur ile büyüdük, deneyen ona göre örneklerse sevinirim :D )

Geçen sene istanbulda bir kabile reisi ile seremoni eşliğinde kullandım kanka ilginç bir deneyimdi benim için. Efektif bir kafa etkisi olduğunu söyleyemem fakat kullanım sonrasında midemi iç dış yıkadı sanki kustum temizlendim bayağı. Sabahına deprem ile uyanınca pek ruhaniyeti kalmadı ama kullanım sırasındaki deneyimlerim bu şekilde

atılgan

Yeni üye
İçindeki DMT merkezi dediğin epifiz bezi, çayın içinde de DMT ama bazılarında 5MEO DMT var bitkinin içeriğini bilmediğim için yorum yapmayacağım ayahuasca tek formüldenn ibaret değildir çünkü. Ayahuasca içilmeden önce San pedro kaktüsünden hazırlanmış meskalin çayı kullanılır önce sonra Ayahuasca kullanılır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kowa:
  • KRAAL KRAAL:
    *** hahahaha* ******** **
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • K Kowa:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    *** hahahaha*** hahahaha* ******** **
  • KRAAL KRAAL:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • KRAAL KRAAL:
    *** ******** *** **** ******** *** ****** ******** **** ********* hahahaha* hahahaha* ********
  • KRAAL KRAAL:
    ******* *** ********* hahahaha** ********* *** ********** hahahaha**** *******
  • K Kowa:
    *** ****** ********** ** ******* ******* ***** ***** ***** ******* ***** ****** ********* **** ********* * ** *********
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    ******** **** **** ** hahahaha *****
  • KRAAL KRAAL:
    ******* *** *** *** **** hahahaha* **
  • KRAAL KRAAL:
  • KRAAL KRAAL:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    ****** ******* *** **** ********* *** ***** hahahaha*** ***** **** ********* **** *** ***** ***** ***** hahahaha**********
  • KRAAL KRAAL:
  • KRAAL KRAAL:
    ****** **
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • KRAAL KRAAL:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • KRAAL KRAAL:
  • KRAAL KRAAL:
  • KRAAL KRAAL:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    kurabiyeci kurabiyeci: ********** ** *****