Av için ruhsat Almak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
Selamlar artvine bu yaz tatile gideceğim tam bir av bölgesi bu sene yivsiz av tüfeği ruhsatı almak istiyodum ama talihsiz bir yakalanma olayı yasadım esrar bulundurma içmeden vs bana silah ruhsatı cıkartırılmı ama daha teste tabi tutulmadım kağıt geldi ama daha örnek alınmadı benden şansımı denesem mi? normal sadece denetim alan birisi de alabiliyor mu?

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Silah ruhsatı için güvenlik soruşturması yapılmıyorsa sıkıntı olmaz. Onun haricinde sadece sabıka kaydı falan istiyorlarsa içmekten dolayı ceza almadıysan zaten sabıkana işlenmez. Zaten denetim olayı devletin sana yaptığı bir kolaylık. Yani devlet diyor ki git işini denetimli serbestlikte hallet mahkemeye falan çıkma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
    F Fantastiko777: **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ******...