Autopot kullanımı hk.

Balthierr

Yeni üye
ben kullanmaktayım gayet güzel bir sistem ama tankın içine hava pompası koymanı tavsiye ederim besinlerin dibe cökmesini engeller birde tankı doldururken cok koymadan gitmeye calış gelişim sırasında gübre secimleri değiştiği için tavsiye edicegim bir sistem cok daha hızlı yetişmekteler

Esmeralda

Yeni üye
ben kullanmaktayım gayet güzel bir sistem ama tankın içine hava pompası koymanı tavsiye ederim besinlerin dibe cökmesini engeller birde tankı doldururken cok koymadan gitmeye calış gelişim sırasında gübre secimleri değiştiği için tavsiye edicegim bir sistem cok daha hızlı yetişmekteler
Merhaba dostum bu sistemde coco mu yapıyorsun

Balthierr

Yeni üye
Peki hocam ne zamana kadar elle sulama yaptın ve kaç gün sonra oto sulamaya geçtin ben de almayı düşünüyorum önerir misin
Kesinlikle öneririm ama ilk başta 15lt 2 tane saksılı yada max 4 saksılı olanı al tohumları ilk şişen tabletler var onlara atarsın biraz gelişince alırsın saksına. Bitki en az 30 cm büyüyene kadar elle sulama yap hatta sprey de yapabilirsin cok iyi oluyor 30cm gectikten sonra artık tankın 3/2 doldur gübreleni ekle ve ufak bir hava motoru eklemen lazım tankın içine eklediğin besinler dibe cöküp kalmasın diye önemli . sonrası kontrol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** hahahaha* **** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******** hahahaha**** ******** **** ** *** ******** hahahaha ******** ******* ********
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** *** **** ****** ***** ** *** ***** ********* ******** ******** ******* ******* ********* ***
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha* **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ********* ******** **** ********* ******* **
  • L lavrens33:
  • L lavrens33:
    ******* ******** ***** ********* ******** ***** ***** ***** ****** ******** ****** ***** ****** *******
  • omaralparslan omaralparslan:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
    ***** ****** **
  • omaralparslan omaralparslan:
    omaralparslan omaralparslan: **** ***** ***** ****** ******** ******** ******