Autolarda ışık

Arkadaşlar autolarda 10/2 10/2 saat ışık olurmu aklıma takıldıda 20/4 yani toplamda öğle 12/2 arası gece 12/2 arası kapalı olacak

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Ciceklenmede isik 12 12 yemi donmeli yoksa boyle devammi baskan
Kankam konuyu hortlatmışsın :D Ben cevap vereyim soruna auto bitkiler kendiliğinden çiçeklenme girdikleri için 12/12 döngüsüne ihtiyaç duymazlar bu sebebten hiç bir zamam 12/12 ye alınmaz. Yani başlangıçta nasıl bir döngü ile başladıysan o şekilde devam etmen gerekli 18/6, 20/4 veya 24/0. Photo bitkiler ise 18/6 başlayıp çiçeklenme döneminde 12/12 ye geçiş yapmalısın.

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Auto bitki mi bakıyorsun. :( Eğer öyle ise stres yaşamasını engellemek amaçlı hergün 1-2 saat arttırarak önceki yorumda yazdığım döngülerden birine çekmen gerekli yoksa gelişim çok yavaş ve verimsiz olacaktır.

Arifkush

Yeni üye
Saolasin kanka aydinlattin okadar arastirmama ragmen nasil atladim boyle bisey bilmiyorum
Burda 40.gündeler

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Saolasin kanka aydinlattin okadar arastirmama ragmen nasil atladim boyle bisey bilmiyorum
Burda 40.gündeler
Biraz dikkatsizlik biraz müptezellik sanırım. :D Fotoğraftan anladığım kadarıyla kendi dik duramıyor bunun sebebininde büyük ihtimal ışık döngüsü olduğunu düşünüyorum. Çiçeklenmeye girmiş bitkin keşke çiçeklenmeden bir hafta önce farkına varabilseydin daha verimli bir hasat elde ederdin ama yapacak bir şey yok. Işık döngüsünü standartlara çektiğinde gelişim farkını çok bariz göreceksin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    F FirstGrowing: ***** ********* ***** ** **** *** *** ***** ******* ****** ******* ** ***